Messi ziet Brazilië, Frankrijk en Engeland als topfavorieten
ABU DHABI (ANP/AFP) - Voetbalvedette Lionel Messi vindt Argentinië niet een van de topfavorieten voor de zege op het WK in Qatar. Volgens de sterspeler van Paris Saint-Germain zijn met name Brazilië, Frankrijk en Engeland beter dan de rest, zegt hij in een interview met de Zuid-Amerikaanse voetbalbond Conmebol.
De 35-jarige Argentijn die waarschijnlijk zijn laatste WK speelt, verwacht niet dat een outsider wereldkampioen gaat worden. "Als je het over de kanshebbers hebt, praat je altijd over dezelfde teams", aldus Messi. "Als ik er een paar moet noemen die boven de rest uitsteken dan denk ik dat Brazilië, Frankrijk en Engeland iets beter zijn dan de andere."
Over de eigen kansen is Messi terughoudend. "We hebben een zeer goede ploeg die gretig is, maar we denken stapje voor stapje. We weten dat WK-groepsfases niet gemakkelijk zijn", zegt Messi, die het met de Argentijnse equipe opneemt tegen Saoedi-Arabië, Mexico en Polen. Messi vindt dat Argentinië onder coach Lionel Scaloni een goed op elkaar ingespeelde ploeg heeft die vorig jaar de Copa América won. "We kennen elkaars eigenschappen en weten wat het beste is voor ieder moment."
Argentinië speelt woensdag in Abu Dhabi nog een oefenwedstrijd tegen de Verenigde Arabische Emiraten, voordat op dinsdag 22 november het eerste WK-duel met Saoedi Arabië op de agenda staat. Argentinië won het WK al eens in 1978 en 1986. In 2014 verloren de Argentijnen met Messi de finale van Duitsland.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
12 uur geleden