
Messi wijst Paris Saint-Germain de weg naar zege
NICE (ANP) - Na twee opeenvolgende nederlagen in de Franse competitie heeft Paris Saint-Germain weer eens gewonnen. Bij Nice deed de koploper met de vele wereldsterren dat met 2-0. Het verschil met achtervolger Lens liep daardoor weer op tot 6 punten.
Na een 'klein' half uur zette Lionel Messi PSG op voorsprong. De Argentijn, de laatste tijd wat omstreden in en rond Parijs, rondde van dichtbij bekwaam af, na een voorzet van Nuno Mendes. Sergio Ramos maakte ongeveer een kwartier voor tijd de 0-2, door raak te koppen na een hoekschop van Messi.
Voormalig PSV'er Pablo Rosario viel halverwege de tweede helft in bij Nice.
Lens had vrijdag al gewonnen van RC Strasbourg.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.
13 minuten geledenALMELO (ANP) - Feyenoord heeft zich een week voor de topper in de Eredivisie tegen PSV niet bovenmatig hoeven in te spannen. De Rotterdammers lieten hekkensluiter Heracles Almelo kansloos (0-7) en beginnen de ontmoeting met de regerend kampioen in De Kuip daardoor met een voorsprong van 3 punten.
44 minuten geledenALMELO (ANP) - Koploper Feyenoord heeft in de Eredivisie een eenvoudige zege behaald op Heracles Almelo. De Rotterdammers wonnen in Overijssel met liefst 7-0 van de hekkensluiter.
48 minuten geledenFREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van donderdag met FC Utrecht gelijkgespeeld. De ploeg redde in de slotfase een punt tegen Eintracht Frankfurt (2-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Royston Drenthe is vrijdag getroffen door een herseninfarct. Dat meldt FC de Rebellen, een gelegenheidsteam van oud-profvoetballers, op Instagram.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa komt met een heerlijk gevoel naar Nederland voor het uitduel van donderdag met Go Ahead Eagles in de Europa League. De ploeg uit Birmingham won de zware uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2).
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het thuisduel met Sparta Rotterdam verloren (0-2). De ploeg van trainer Dick Lukkien liet na Ajax op de ranglijst te passeren.
2 uur geleden