Messi verlaat Barcelona en vliegt richting Parijs
BARCELONA (ANP) - Lionel Messi is op het vliegveld van Barcelona gesignaleerd. De Argentijnse aanvaller lijkt op weg naar Parijs, waar Paris Saint-Germain hem medisch wil keuren.
Op beelden is te zien dat Messi samen met zijn vrouw Antonella en drie zonen, Thiago, Mateo en Ciro voor de vertrekhal van het vliegveld Barcelona El-Prat uit een auto stapt. Politieagenten begeleiden hem richting de juiste gate en proberen toegestroomde cameraploegen en fotografen op afstand te houden.
Even eerder zagen tientallen journalisten en supporters van Barcelona hoe Messi zijn huis verliet. Zij zagen ook Luis Suárez vertrekken. De boezemvriend van Messi, inmiddels spelend voor Atlético Madrid, was kennelijk even naar Messi gekomen om afscheid te nemen.
Transfervrij
Lionel Messi heeft overeenstemming bereikt over een 2-jarig contract bij de Franse topclub, zo meldde de bekende sportkrant L'Équipe eerder op dinsdag al. De bedoeling zou zijn dat hij woensdag al wordt gepresenteerd. PSG heeft de berichtgeving nog niet bevestigd. Jorge Messi, de vader van de topvoetballer, heeft dinsdag aan verschillende Spaanse media laten weten dat zijn zoon voor Paris Saint-Germain gaat voetballen.
De transfervrije Messi onderhandelde de afgelopen dagen met PSG. Hij was op zoek naar een nieuwe club omdat FC Barcelona hem niet meer kan betalen. PSG denkt dat het met de 34-jarige Messi eindelijk de Champions League kan winnen. Messi zou jaarlijks ruim 35 miljoen euro gaan verdienen.
De zesvoudig wereldvoetballer van het jaar kan een aanval gaan vormen met Neymar en Kylian Mbappé. De Nederlander Georginio Wijnaldum tekende deze zomer ook bij PSG.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
10 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
16 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
17 uur geleden