Messi verkozen tot waardevolste speler van MLS
MIAMI (ANP) - Lionel Messi is verkozen tot waardevolste speler van dit seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 37-jarige Argentijn leidde Inter Miami met twintig doelpunten in negentien duels naar de eerste plaats van de reguliere competitie. Maar hij kon niet voorkomen dat Inter Miami in de eerste ronde van de play-offs werd uitgeschakeld door Atlanta United. Messi kreeg ruim 38 procent van de stemmen die door clubs en journalisten werden uitgebracht.
Luis Suárez, vriend en ploeggenoot van Messi, was ook genomineerd voor de prijs. Net als Evander (Portland Timbers) en Cucho Hernández (Columbus Crew). Vorig jaar werd de Argentijn Luciano Acosta van FC Cincinnati verkozen tot beste speler van de MLS.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden, die ook het ANP heeft ingezien.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.
9 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.
12 uur geleden