Messi twijfelgeval voor kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Het is nog twijfelachtig of aanvoerder Lionel Messi kan meespelen met de Argentijnse voetbalploeg in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay. Bondscoach Lionel Scaloni heeft Messi, die wedstrijden van Inter Miami miste door een spierblessure, wel opgeroepen en de 36-jarige sterspeler heeft ook goed meegetraind voor de wedstrijd van donderdag.
"Voor hem is nog een keer trainen belangrijk. Ik zal nog met hem overleggen om te beslissen of hij wel of niet speelt, maar daarvoor moet ik eerst met hem praten en vooral zeker weten dat hij kan starten", aldus de bondscoach. "We hebben nog een wedstrijd tegen Peru en het is niet makkelijk om zeker te weten of hij inzetbaar is. Het belangrijkste is dat hij zich goed voelt. Wat bij ons voor rust zorgt is dat als hij niet fit is, degene die hem vervangt het net zo goed zal doen."
In de selectie van de wereldkampioen ontbreken Ángel Di María en Ángel Correa. "We weten dat er belangrijke afwezigen zijn, maar de vervangers zijn heel capabel", zei Scaloni daarover.
Argentinië speelt donderdag in Buenos Aires tegen Paraguay en op 17 oktober in Lima tegen Peru. De wereldkampioen won de eerste twee kwalificatiewedstrijden.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
7 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
10 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
10 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
12 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
12 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
17 uur geleden