Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi twijfelgeval voor kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay

Messi twijfelgeval voor kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Het is nog twijfelachtig of aanvoerder Lionel Messi kan meespelen met de Argentijnse voetbalploeg in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay. Bondscoach Lionel Scaloni heeft Messi, die wedstrijden van Inter Miami miste door een spierblessure, wel opgeroepen en de 36-jarige sterspeler heeft ook goed meegetraind voor de wedstrijd van donderdag.

"Voor hem is nog een keer trainen belangrijk. Ik zal nog met hem overleggen om te beslissen of hij wel of niet speelt, maar daarvoor moet ik eerst met hem praten en vooral zeker weten dat hij kan starten", aldus de bondscoach. "We hebben nog een wedstrijd tegen Peru en het is niet makkelijk om zeker te weten of hij inzetbaar is. Het belangrijkste is dat hij zich goed voelt. Wat bij ons voor rust zorgt is dat als hij niet fit is, degene die hem vervangt het net zo goed zal doen."

In de selectie van de wereldkampioen ontbreken Ángel Di María en Ángel Correa. "We weten dat er belangrijke afwezigen zijn, maar de vervangers zijn heel capabel", zei Scaloni daarover.

Argentinië speelt donderdag in Buenos Aires tegen Paraguay en op 17 oktober in Lima tegen Peru. De wereldkampioen won de eerste twee kwalificatiewedstrijden.

Meer uit Voetbal

Zoet blijft ook na terugkeer Owusu-Oduro eerste doelman van AZ

ALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.

1 uur geleden
Excelsior laat aanvaller Mitrovic naar Griekenland vertrekken

ROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.

1 uur geleden
Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

18 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

19 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

22 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

22 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

1 dag geleden