Messi twijfelgeval voor kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Het is nog twijfelachtig of aanvoerder Lionel Messi kan meespelen met de Argentijnse voetbalploeg in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay. Bondscoach Lionel Scaloni heeft Messi, die wedstrijden van Inter Miami miste door een spierblessure, wel opgeroepen en de 36-jarige sterspeler heeft ook goed meegetraind voor de wedstrijd van donderdag.
"Voor hem is nog een keer trainen belangrijk. Ik zal nog met hem overleggen om te beslissen of hij wel of niet speelt, maar daarvoor moet ik eerst met hem praten en vooral zeker weten dat hij kan starten", aldus de bondscoach. "We hebben nog een wedstrijd tegen Peru en het is niet makkelijk om zeker te weten of hij inzetbaar is. Het belangrijkste is dat hij zich goed voelt. Wat bij ons voor rust zorgt is dat als hij niet fit is, degene die hem vervangt het net zo goed zal doen."
In de selectie van de wereldkampioen ontbreken Ángel Di María en Ángel Correa. "We weten dat er belangrijke afwezigen zijn, maar de vervangers zijn heel capabel", zei Scaloni daarover.
Argentinië speelt donderdag in Buenos Aires tegen Paraguay en op 17 oktober in Lima tegen Peru. De wereldkampioen won de eerste twee kwalificatiewedstrijden.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko gaat naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met de PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine. Bondscoach Mohamed Ouahbi heeft geen plek in de selectie voor Rayane Bounida (Ajax), Ismaël Baouf (Cambuur), Souffian El Karouani (FC Utrecht) en Oussama Targhalline (Feyenoord).
2 uur geledenZEIST (ANP) - Oranje-aanvoerster Dominique Janssen keert terug in de selectie van bondscoach Arjan Veurink voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Polen van komende maand. Naast Janssen keren ook Daniëlle van de Donk, Jackie Groenen, Kerstin Casparij en Caitlin Dijkstra terug van blessures, meldt de KNVB. Vivianne Miedema ontbreekt nog "vanwege een combinatie van factoren", aldus een woordvoerder van de voetbalbond.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.
6 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.
6 uur geleden