Messi twijfelgeval voor kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay
BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Het is nog twijfelachtig of aanvoerder Lionel Messi kan meespelen met de Argentijnse voetbalploeg in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Paraguay. Bondscoach Lionel Scaloni heeft Messi, die wedstrijden van Inter Miami miste door een spierblessure, wel opgeroepen en de 36-jarige sterspeler heeft ook goed meegetraind voor de wedstrijd van donderdag.
"Voor hem is nog een keer trainen belangrijk. Ik zal nog met hem overleggen om te beslissen of hij wel of niet speelt, maar daarvoor moet ik eerst met hem praten en vooral zeker weten dat hij kan starten", aldus de bondscoach. "We hebben nog een wedstrijd tegen Peru en het is niet makkelijk om zeker te weten of hij inzetbaar is. Het belangrijkste is dat hij zich goed voelt. Wat bij ons voor rust zorgt is dat als hij niet fit is, degene die hem vervangt het net zo goed zal doen."
In de selectie van de wereldkampioen ontbreken Ángel Di María en Ángel Correa. "We weten dat er belangrijke afwezigen zijn, maar de vervangers zijn heel capabel", zei Scaloni daarover.
Argentinië speelt donderdag in Buenos Aires tegen Paraguay en op 17 oktober in Lima tegen Peru. De wereldkampioen won de eerste twee kwalificatiewedstrijden.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
14 uur geleden