Messi twijfelgeval voor Argentinië in kwartfinale tegen Ecuador
HOUSTON (ANP/AFP) - De inzetbaarheid van Lionel Messi in de kwartfinale van Argentinië tegen Ecuador op de Copa América donderdag is onzeker. Bondscoach Lionel Scaloni zei dat hij tot het laatste moment wacht met het besluit over de deelname van de vedette aan de wedstrijd in Houston.
Messi kon niet in actie komen in de laatste groepswedstrijd, waarin Argentinië met 2-0 won van Peru. De 37-jarige voetballer van Inter Miami had last van een hamstringblessure.
"We wachten nog een paar uur en nemen dan een besluit", zei Scaloni voor de laatste training van woensdag. "Gisteren zag het er goed uit en we gebruiken deze dag om het team samen te stellen. We proberen hem klaar te krijgen en als dat niet lukt kijken we naar de beste oplossing voor het team. Ik zal met hem overleggen."
Scaloni had negen wijzigingen in de opstelling aangebracht voor de wedstrijd tegen Peru. De wereldkampioen en titelverdediger was al zeker van de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
17 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geleden