Messi twijfelgeval voor Argentinië in kwartfinale tegen Ecuador
HOUSTON (ANP/AFP) - De inzetbaarheid van Lionel Messi in de kwartfinale van Argentinië tegen Ecuador op de Copa América donderdag is onzeker. Bondscoach Lionel Scaloni zei dat hij tot het laatste moment wacht met het besluit over de deelname van de vedette aan de wedstrijd in Houston.
Messi kon niet in actie komen in de laatste groepswedstrijd, waarin Argentinië met 2-0 won van Peru. De 37-jarige voetballer van Inter Miami had last van een hamstringblessure.
"We wachten nog een paar uur en nemen dan een besluit", zei Scaloni voor de laatste training van woensdag. "Gisteren zag het er goed uit en we gebruiken deze dag om het team samen te stellen. We proberen hem klaar te krijgen en als dat niet lukt kijken we naar de beste oplossing voor het team. Ik zal met hem overleggen."
Scaloni had negen wijzigingen in de opstelling aangebracht voor de wedstrijd tegen Peru. De wereldkampioen en titelverdediger was al zeker van de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
43 minuten geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
45 minuten geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
8 uur geleden