Messi twijfelgeval voor Argentinië in kwartfinale tegen Ecuador
HOUSTON (ANP/AFP) - De inzetbaarheid van Lionel Messi in de kwartfinale van Argentinië tegen Ecuador op de Copa América donderdag is onzeker. Bondscoach Lionel Scaloni zei dat hij tot het laatste moment wacht met het besluit over de deelname van de vedette aan de wedstrijd in Houston.
Messi kon niet in actie komen in de laatste groepswedstrijd, waarin Argentinië met 2-0 won van Peru. De 37-jarige voetballer van Inter Miami had last van een hamstringblessure.
"We wachten nog een paar uur en nemen dan een besluit", zei Scaloni voor de laatste training van woensdag. "Gisteren zag het er goed uit en we gebruiken deze dag om het team samen te stellen. We proberen hem klaar te krijgen en als dat niet lukt kijken we naar de beste oplossing voor het team. Ik zal met hem overleggen."
Scaloni had negen wijzigingen in de opstelling aangebracht voor de wedstrijd tegen Peru. De wereldkampioen en titelverdediger was al zeker van de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden