Messi test positief op corona
PARIJS (ANP) - Lionel Messi heeft positief getest op het coronavirus, zo heeft zijn club Paris Saint-Germain bekendgemaakt. Messi (34) is in quarantaine gegaan en de Argentijnse aanvaller houdt zich aan het protocol van de Franse topclub.
Behalve Messi hebben ook Juan Bernat, Sergio Rico en Nathan Bitumazala positief getest. Paris Saint-Germain speelt maandag in de beker tegen Vannes. Volgende week zondag is Olympique Lyonnais de tegenstander in de Franse competitie.
Messi is bij Paris Saint-Germain bezig aan een moeizaam seizoen. In elf competitiewedstrijden kwam hij slechts één keer tot scoren. Alleen op 20 november was hij trefzeker in League 1. Ondanks de wat tegenvallende cijfers van Messi gaat PSG riant aan kop in Frankrijk. PSG heeft al 13 punten meer dan nummer 2 OGC Nice.
PSG meldt tevens dat Neymar (29) tot 9 januari in Brazilië blijft revalideren, onder toezicht van de staf van Paris Saint-Germain. Naar verwachting kan de Braziliaanse aanvaller de training over drie weken hervatten.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
3 uur geledenATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.
6 uur geledenCOVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.
14 uur geleden