Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi terug in Argentinië voor 'kampioensviering' tegen Panama

Messi terug in Argentinië voor 'kampioensviering' tegen Panama

BUENOS AIRES (ANP/AFP) - Lionel Messi is terug in Argentinië voor de eerste voetbalinterland op eigen bodem sinds hij met het nationale team wereldkampioen werd in Qatar. De sterspeler voegt zich bij de selectie van bondscoach Lionel Scaloni die zich gaat voorbereiden op de oefenwedstrijd tegen Panama komende donderdag in stadion Monumental in Buenos Aires.

De 63.000 beschikbare kaarten voor het vriendschappelijke duel waren binnen twee uur uitverkocht. De wedstrijd dient ook als een soort huldiging. De Argentijnse voetbalfederatie heeft festiviteiten gepland om de wereldtitel te vieren. Messi leidde eind vorig jaar Argentinië in Qatar naar zijn derde wereldtitel door in de finale Frankrijk na strafschoppen te verslaan.

De aandacht van de media voor de wedstrijd is enorm. Er kwamen bij de bond 130.000 aanvragen voor een accreditatie binnen, terwijl de perstribune plaats heeft voor 344 journalisten.

Grote eer

Voorzitter Claudio 'Chiqui' Tapia van de Argentijnse bond verwelkomde Messi op Twitter. "Je hebt nooit opgegeven. En vandaag ben je terug in je land als wereldkampioen. Het is een grote eer."

Messi verloor zondag nog met zijn club Paris Saint-Germain in de Franse competitie met 2-0 van Stade Rennes.

Meer uit Voetbal

FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

33 minuten geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

34 minuten geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

41 minuten geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

2 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

2 uur geleden
AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

2 uur geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

3 uur geleden