Messi scoort tweemaal voor FC Barcelona in oefenduel
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft ook zijn tweede oefenduel met FC Barcelona gewonnen. Zijn ploeg was te sterk voor Girona (3-1), dat actief is op het tweede profniveau van Spanje.
Lionel Messi scoorde tweemaal in het Estadi Johan Cruyff. Phillipe Coutinho opende de score voor de thuisploeg, waar Frenkie de Jong een basisplaats had. Messi en De Jong mochten een kwartier voor het einde samen met zeven andere ploeggenoten naar de kant.
Barcelona won zaterdag al een oefenduel met Gimnàstic de Tarragona (3-1). De nummer 2 van het afgelopen seizoen in La Liga opent de competitie op 27 september met een wedstrijd tegen Villarreal.
Luis Suárez en Arturo Vidal ontbraken bij Barcelona. Beide spelers lijken niet meer voor te komen in de plannen van Koeman. Internazionale heeft belangstelling voor Vidal. Suárez leek op weg naar Juventus maar die transfer dreigt af te ketsen omdat de aanvaller uit Uruguay te lang moet wachten op een Italiaans paspoort. Hij zou daardoor niet meer in de Champions League kunnen uitkomen en daardoor minder interessant voor de kampioen van de Serie A zijn.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
19 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
33 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
9 uur geleden