Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi scoort tweemaal voor FC Barcelona in oefenduel

Messi scoort tweemaal voor FC Barcelona in oefenduel

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft ook zijn tweede oefenduel met FC Barcelona gewonnen. Zijn ploeg was te sterk voor Girona (3-1), dat actief is op het tweede profniveau van Spanje.

Lionel Messi scoorde tweemaal in het Estadi Johan Cruyff. Phillipe Coutinho opende de score voor de thuisploeg, waar Frenkie de Jong een basisplaats had. Messi en De Jong mochten een kwartier voor het einde samen met zeven andere ploeggenoten naar de kant.

Barcelona won zaterdag al een oefenduel met Gimnàstic de Tarragona (3-1). De nummer 2 van het afgelopen seizoen in La Liga opent de competitie op 27 september met een wedstrijd tegen Villarreal.

Luis Suárez en Arturo Vidal ontbraken bij Barcelona. Beide spelers lijken niet meer voor te komen in de plannen van Koeman. Internazionale heeft belangstelling voor Vidal. Suárez leek op weg naar Juventus maar die transfer dreigt af te ketsen omdat de aanvaller uit Uruguay te lang moet wachten op een Italiaans paspoort. Hij zou daardoor niet meer in de Champions League kunnen uitkomen en daardoor minder interessant voor de kampioen van de Serie A zijn.

Meer uit Voetbal

PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

1 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

1 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

2 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

12 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

12 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

12 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

12 uur geleden