Messi scoort tweemaal voor FC Barcelona in oefenduel
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft ook zijn tweede oefenduel met FC Barcelona gewonnen. Zijn ploeg was te sterk voor Girona (3-1), dat actief is op het tweede profniveau van Spanje.
Lionel Messi scoorde tweemaal in het Estadi Johan Cruyff. Phillipe Coutinho opende de score voor de thuisploeg, waar Frenkie de Jong een basisplaats had. Messi en De Jong mochten een kwartier voor het einde samen met zeven andere ploeggenoten naar de kant.
Barcelona won zaterdag al een oefenduel met Gimnàstic de Tarragona (3-1). De nummer 2 van het afgelopen seizoen in La Liga opent de competitie op 27 september met een wedstrijd tegen Villarreal.
Luis Suárez en Arturo Vidal ontbraken bij Barcelona. Beide spelers lijken niet meer voor te komen in de plannen van Koeman. Internazionale heeft belangstelling voor Vidal. Suárez leek op weg naar Juventus maar die transfer dreigt af te ketsen omdat de aanvaller uit Uruguay te lang moet wachten op een Italiaans paspoort. Hij zou daardoor niet meer in de Champions League kunnen uitkomen en daardoor minder interessant voor de kampioen van de Serie A zijn.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
11 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
12 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
23 uur geleden