Messi scoort tweemaal voor FC Barcelona in oefenduel
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman heeft ook zijn tweede oefenduel met FC Barcelona gewonnen. Zijn ploeg was te sterk voor Girona (3-1), dat actief is op het tweede profniveau van Spanje.
Lionel Messi scoorde tweemaal in het Estadi Johan Cruyff. Phillipe Coutinho opende de score voor de thuisploeg, waar Frenkie de Jong een basisplaats had. Messi en De Jong mochten een kwartier voor het einde samen met zeven andere ploeggenoten naar de kant.
Barcelona won zaterdag al een oefenduel met Gimnàstic de Tarragona (3-1). De nummer 2 van het afgelopen seizoen in La Liga opent de competitie op 27 september met een wedstrijd tegen Villarreal.
Luis Suárez en Arturo Vidal ontbraken bij Barcelona. Beide spelers lijken niet meer voor te komen in de plannen van Koeman. Internazionale heeft belangstelling voor Vidal. Suárez leek op weg naar Juventus maar die transfer dreigt af te ketsen omdat de aanvaller uit Uruguay te lang moet wachten op een Italiaans paspoort. Hij zou daardoor niet meer in de Champions League kunnen uitkomen en daardoor minder interessant voor de kampioen van de Serie A zijn.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
7 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
10 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
27 minuten geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
3 uur geleden