Messi scoort na maanden afwezigheid twee goals in vier minuten
MIAMI (ANP) - Na twee maanden afwezigheid heeft Lionel Messi zaterdag in een tijdsbestek van vier minuten meteen twee doelpunten gemaakt. De spelmaker hielp Inter Miami met twee goals en een assist aan een 3-1 overwinning op Philadelphia Union in de Major League Soccer (MLS).
Philadelphia kwam al in de tweede minuut op voorsprong dankzij een goal van Mikael Uhre. Messi maakte in de 26e minuut na een pass van Luis Suarez de gelijkmaker en scoorde in de 30e minuut opnieuw. Diep in de blessuretijd maakte Suarez de 3-1 dankzij een assist van Messi, die zijn eerste gele kaart in de MLS kreeg voor het treuzelen bij een hoekschop.
De 37-jarige spelmaker was afwezig sinds hij half juli op de Copa América een enkelblessure had opgelopen. Hij miste acht wedstrijden in de MLS. Inter Miami gaat in de Eastern Conference ruim aan kop.
Meer uit Voetbal
NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
13 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
19 uur geleden