Messi scoort na maanden afwezigheid twee goals in vier minuten
MIAMI (ANP) - Na twee maanden afwezigheid heeft Lionel Messi zaterdag in een tijdsbestek van vier minuten meteen twee doelpunten gemaakt. De spelmaker hielp Inter Miami met twee goals en een assist aan een 3-1 overwinning op Philadelphia Union in de Major League Soccer (MLS).
Philadelphia kwam al in de tweede minuut op voorsprong dankzij een goal van Mikael Uhre. Messi maakte in de 26e minuut na een pass van Luis Suarez de gelijkmaker en scoorde in de 30e minuut opnieuw. Diep in de blessuretijd maakte Suarez de 3-1 dankzij een assist van Messi, die zijn eerste gele kaart in de MLS kreeg voor het treuzelen bij een hoekschop.
De 37-jarige spelmaker was afwezig sinds hij half juli op de Copa América een enkelblessure had opgelopen. Hij miste acht wedstrijden in de MLS. Inter Miami gaat in de Eastern Conference ruim aan kop.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
47 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
48 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
10 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden