Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi schiet PSG in blessuretijd uit vrije trap langs Lille: 4-3

Messi schiet PSG in blessuretijd uit vrije trap langs Lille: 4-3

PARIJS (ANP) - Lionel Messi heeft Paris Saint-Germain behoed voor een nieuwe tegenvaller. De Argentijnse superster schoot de ploeg van trainer Christophe Galtier in blessuretijd uit een vrije trap naar een zwaarbevochten zege op Lille: 4-3. PSG kwam na een snelle 2-0-voorsprong met 3-2 achter te staan, maar trok het duel in de slotfase alsnog naar zich toe.

De Franse sterrenploeg had de laatste drie wedstrijden verloren. Tegen Lille viel Neymar kort na rust uit met een ogenschijnlijk zware enkelblessure. De Braziliaan verliet het veld per brancard.

De koploper van de Ligue 1 werd begin deze maand door Olympique Marseille uitgeschakeld in het bekertoernooi om de Coupe de France (2-1) en verloor enkele dagen later in de competitie van AS Monaco (3-1). PSG moest dinsdag in het eigen Parc des Princes met 1-0 buigen voor Bayern München, in het eerste duel in de achtste finales van de Champions League.

Basisplaats Mbappé

Met de weer fitte Kylian Mbappé in de basis stond PSG tegen Lille binnen 20 minuten met 2-0 voor. Mbappé opende de score, nadat hij in het strafschopgebied tussen twee verdedigers door was geglipt. Neymar verdubbelde even later de voorsprong. Lille creëerde in de openingsfase ook heel wat kansen en kwam halverwege de eerste helft via Bafodé Diakité terug in de wedstrijd. Na rust, kort na de aftocht van Neymar, kantelde de wedstrijd. Jonathan David benutte een strafschop en Jonathan Bamba zette Lille zelfs op voorsprong.

Mbappé trok de stand in de 87e minuut weer gelijk met zijn 150e doelpunt in de Ligue 1. In de extra tijd liet Messi zijn klasse weer zien door een vrije trap raak te schieten. PSG heeft nu 8 punten voorsprong op Marseille, dat zondagavond tegen Toulouse speelt.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

10 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

12 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

13 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

14 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

14 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

16 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

18 uur geleden