Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi roept op tot einde aan geruzie bij Barça

Messi roept op tot einde aan geruzie bij Barça

BARCELONA (ANP) - Lionel Messi heeft opgeroepen tot "een einde" aan de discussies die plaatsvinden binnen FC Barcelona. "Na zoveel meningsverschillen zou ik daar graag een einde aan willen maken", zei de Argentijnse sterspeler in een interview met de Spaanse krant Sport. "We moeten alle mensen van Barcelona verenigen en ervan uitgaan dat het beste nog moet komen."

De 33-jarige Messi laat zich sinds vorig jaar regelmatig negatief uit over de club waar hij vrijwel zijn hele leven heeft gevoetbald. Hij haalde dit jaar onder meer uit naar technisch directeur Eric Abidal en voorzitter Bartomeu en liet hij zich kritisch uit over zijn medespelers. Vrijdag uitte hij op sociale media nog zijn onvrede over het vertrek van Luis Suárez naar Atlético Madrid.

Messi verwijst in het interview ook naar afgelopen zomer, toen hij een vertrek bij de Catalaanse club probeerde te forceren. Dat mislukte doordat hij niet onder zijn contractbepalingen vandaan kon. "Ik neem verantwoordelijkheid voor mijn fouten", stelt hij. "Als ze zouden bestaan, waren die alleen maar bedoeld om een beter en sterker FC Barcelona te creëren."

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

55 minuten geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

6 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

6 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

7 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

19 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

19 uur geleden