Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi roept op tot einde aan geruzie bij Barça

Messi roept op tot einde aan geruzie bij Barça

BARCELONA (ANP) - Lionel Messi heeft opgeroepen tot "een einde" aan de discussies die plaatsvinden binnen FC Barcelona. "Na zoveel meningsverschillen zou ik daar graag een einde aan willen maken", zei de Argentijnse sterspeler in een interview met de Spaanse krant Sport. "We moeten alle mensen van Barcelona verenigen en ervan uitgaan dat het beste nog moet komen."

De 33-jarige Messi laat zich sinds vorig jaar regelmatig negatief uit over de club waar hij vrijwel zijn hele leven heeft gevoetbald. Hij haalde dit jaar onder meer uit naar technisch directeur Eric Abidal en voorzitter Bartomeu en liet hij zich kritisch uit over zijn medespelers. Vrijdag uitte hij op sociale media nog zijn onvrede over het vertrek van Luis Suárez naar Atlético Madrid.

Messi verwijst in het interview ook naar afgelopen zomer, toen hij een vertrek bij de Catalaanse club probeerde te forceren. Dat mislukte doordat hij niet onder zijn contractbepalingen vandaan kon. "Ik neem verantwoordelijkheid voor mijn fouten", stelt hij. "Als ze zouden bestaan, waren die alleen maar bedoeld om een beter en sterker FC Barcelona te creëren."

Meer uit Voetbal

Ajax met doelman Pasveer onder de lat tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Remko Pasveer keert terug onder de lat bij Ajax. De 41-jarige keeper begint om 21.00 uur aan het uitduel met Chelsea. Hij krijgt de voorkeur boven Vítezslav Jaros, die tot zaterdag de eerste doelman van Ajax was.

2 minuten geleden
Voetballer Salah-Eddine mag van FIFA voor Marokko uitkomen

ZÜRICH (ANP) - PSV'er Anass Salah-Eddine mag uitkomen voor het Marokkaanse elftal. De door Roma aan PSV verhuurde linksback, die afgelopen zomer nog met Jong Oranje op het EK speelde, heeft toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA om voor Marokko uit te komen.

7 uur geleden
UEFA overweegt andere opzet in kwalificaties WK en EK

BERLIJN (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA overweegt de opzet voor de kwalificaties van de wereldkampioenschappen en Europese kampioenschappen voetbal te wijzigen. Volgens het Duitse Sport Bild denkt de voetbalbond na over het gebruik van het huidige model voor de Champions League met een leaguefase voorafgaand aan de knock-outfase.

8 uur geleden
Til geniet van tweede helft tegen Napoli: toen waren we écht goed

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til maakte PSV na de ruime overwinning (6-2) op Napoli in de Champions League een compliment. "De eerste helft moesten we ons nog aanpassen. Na de tegentreffer kwamen we pas op gang. Daarna pakten we ze bij de keel en hebben we niet meer losgelaten. De tweede helft waren we écht goed", sprak de gelegenheidsspits in het Philips Stadion.

12 uur geleden
PSV-aanvoerder Schouten: we hadden er ook acht kunnen maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten was na afloop van de met 6-2 gewonnen thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League onder de indruk van zijn elftal. "Dit was een geweldige avond voor ons. In de eerste vijftien minuten hadden we het even lastig, maar daarna hebben we deze pot gedomineerd. We hadden er wel acht kunnen maken. Ik ben echt trots", zei hij.

12 uur geleden
Arsenal loopt na rust weg naar ruime zege op Atlético Madrid

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn derde duel in de Champions League gewonnen. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was thuis met 4-0 te sterk voor Atlético Madrid. De Engelsen maakten in de tweede helft vier doelpunten binnen dertien minuten.

12 uur geleden
PSV maakt indruk in Champions League en verslaat Napoli ruim

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.

12 uur geleden