Messi passeert Maradona en is nu Argentijns recordhouder op WK
DOHA (ANP) - Lionel Messi is na woensdag Argentijns recordhouder als het gaat om de meeste gespeelde wedstrijden op een WK. De 35-jarige spelmaker staat na de ontmoeting met Polen in de groepsfase op 22 duels. Messi deelde het record met de twee jaar geleden overleden Diego Armando Maradona.
Messi speelde in 2006 zijn eerste WK, toen nog vooral als invaller. De Argentijnen strandden in de kwartfinales tegen gastland Duitsland. Vier jaar later schakelde Duitsland Argentinië, dat toen onder leiding stond van bondscoach Maradona, opnieuw uit in de kwartfinales.
In 2014 voegde Messi flink wat wedstrijden toe. Argentinië reikte tot de eindstrijd en moest daarin de zege weer aan Duitsland laten. Vier jaar terug hield het WK voor Argentinië na de achtste finales al op, na een nederlaag tegen Frankrijk.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
8 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
10 uur geleden