Messi passeert Maradona en is nu Argentijns recordhouder op WK
DOHA (ANP) - Lionel Messi is na woensdag Argentijns recordhouder als het gaat om de meeste gespeelde wedstrijden op een WK. De 35-jarige spelmaker staat na de ontmoeting met Polen in de groepsfase op 22 duels. Messi deelde het record met de twee jaar geleden overleden Diego Armando Maradona.
Messi speelde in 2006 zijn eerste WK, toen nog vooral als invaller. De Argentijnen strandden in de kwartfinales tegen gastland Duitsland. Vier jaar later schakelde Duitsland Argentinië, dat toen onder leiding stond van bondscoach Maradona, opnieuw uit in de kwartfinales.
In 2014 voegde Messi flink wat wedstrijden toe. Argentinië reikte tot de eindstrijd en moest daarin de zege weer aan Duitsland laten. Vier jaar terug hield het WK voor Argentinië na de achtste finales al op, na een nederlaag tegen Frankrijk.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
15 uur geleden