Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi passeert Maradona en is nu Argentijns recordhouder op WK

Messi passeert Maradona en is nu Argentijns recordhouder op WK

DOHA (ANP) - Lionel Messi is na woensdag Argentijns recordhouder als het gaat om de meeste gespeelde wedstrijden op een WK. De 35-jarige spelmaker staat na de ontmoeting met Polen in de groepsfase op 22 duels. Messi deelde het record met de twee jaar geleden overleden Diego Armando Maradona.

Messi speelde in 2006 zijn eerste WK, toen nog vooral als invaller. De Argentijnen strandden in de kwartfinales tegen gastland Duitsland. Vier jaar later schakelde Duitsland Argentinië, dat toen onder leiding stond van bondscoach Maradona, opnieuw uit in de kwartfinales.

In 2014 voegde Messi flink wat wedstrijden toe. Argentinië reikte tot de eindstrijd en moest daarin de zege weer aan Duitsland laten. Vier jaar terug hield het WK voor Argentinië na de achtste finales al op, na een nederlaag tegen Frankrijk.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

7 minuten geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

1 uur geleden
Ajax profiteert met 0-0 bij PEC Zwolle nauwelijks van verlies NEC

ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.

2 uur geleden
Feyenoord-aanwinst Sterling krijgt tegen Twente weer reserverol

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.

2 uur geleden
FIFA volgt situatie in Iran met oog op WK voetbal nauwlettend

ZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.

4 uur geleden
Spits Weghorst keert terug in basis bij Ajax tegen PEC

ZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.

5 uur geleden
PSG verstevigt koppositie na winst tegen Le Havre

LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.

17 uur geleden