
Messi opgelucht na zege voetballers Argentinië
DOHA (ANP) - Lionel Messi was opgelucht na de overwinning van Argentinië (2-0) in de groepsfase van het WK voetbal tegen Mexico. "Dit was wat we nodig hadden", sprak de vedette, die goed was voor een doelpunt en een assist. "We hadden onszelf met de eerdere nederlaag in grote problemen gebracht. Maar we zijn er nog lang niet. Vanaf nu zijn alle wedstrijden voor ons een soort van finale."
"We wisten dat we moesten winnen en we wisten hoe we dat konden doen", vervolgde Messi. "Toch was het niet gemakkelijk. Vooral de eerste helft kwamen we moeilijk in ons spel tegen de sterke Mexicanen. Na de rust ging het beter, waren we meer onszelf. Toen hebben we de wedstrijd ook in ons voordeel kunnen beslissen."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig mist zaterdag mogelijk aanvoerder Willi Orban in de topper in de Bundesliga tegen Union Berlin. De reden is dat Orban woensdag in Dresden stamcellen doneert. Zo bevestigde zijn club na berichtgeving in Bild. Sinds afgelopen zaterdag krijgt hij voorbereidende injecties. Bij zo'n ingreep wordt aangeraden tot tien dagen niet te sporten.
20 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan woensdag in de bekerwedstrijd tegen FC Emmen niet beschikken over Phillipp Mwene en Anwar El Ghazi. Beide spelers vielen zondag in de eerste helft van de competitiewedstrijd bij Feyenoord (2-2) uit met blessures en zijn daarvan nog niet hersteld.
28 minuten geledenZEIST (ANP) - In het Nederlandse amateurvoetbal zijn enkele clubs die te maken hebben met betrokkenen bij de aardbeving in Turkije. Die clubs hebben tot dusverre niet gevraagd om wedstrijden van komend weekeinde uit te stellen, meldt de KNVB.
2 uur geledenANTALYA (ANP) - De Ghanese voetballer Christian Atsu, een oud-speler van Vitesse, is levend onder het puin gevonden na de aardbevingen in Turkije. De voetbalbond van zijn land heeft dat dinsdag bevestigd, nadat eerder al diverse Turkse media hadden gemeld dat de 31-jarige middenvelder van Hatayaspor met verwondingen naar het ziekenhuis was gebracht.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Het vertrek van Daley Blind bij Ajax had anders gemoeten. Dat zei algemeen directeur Edwin van der Sar in het programma Rondo op Ziggo Sport. "Hij is een fantastische jongen, heeft veel voor Ajax betekend en had een goed afscheid bij Ajax moeten hebben. Dat is niet gebeurd."
14 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Ajax wil binnen twee maanden duidelijkheid over wie de nieuwe technisch directeur wordt. Dat zei algemeen directeur Edwin van der Sar in het programma Rondo op Ziggo Sport. "Er is nu duidelijkheid over de trainer. John Heitinga blijft tot het einde van het seizoen. Het wordt nu wel tijd dat we duidelijkheid gaan scheppen over de functie van technisch directeur. Dat kan iemand van binnen de club worden of buiten de club. We gaan de functie wel splitsen. De positie van technisch directeur is zoveel groter geworden", aldus de oud-keeper.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Davy Pröpper, pas net teruggekeerd als prof, komt dit voetbalseizoen niet meer in actie. De 31-jarige middenvelder van Vitesse heeft een zware knieblessure opgelopen en is maandenlang uitgeschakeld. Uit een MRI-scan is gebleken dat Pröpper de voorste kruisband heeft gescheurd.
16 uur geleden