Messi opgelucht na zege voetballers Argentinië
DOHA (ANP) - Lionel Messi was opgelucht na de overwinning van Argentinië (2-0) in de groepsfase van het WK voetbal tegen Mexico. "Dit was wat we nodig hadden", sprak de vedette, die goed was voor een doelpunt en een assist. "We hadden onszelf met de eerdere nederlaag in grote problemen gebracht. Maar we zijn er nog lang niet. Vanaf nu zijn alle wedstrijden voor ons een soort van finale."
"We wisten dat we moesten winnen en we wisten hoe we dat konden doen", vervolgde Messi. "Toch was het niet gemakkelijk. Vooral de eerste helft kwamen we moeilijk in ons spel tegen de sterke Mexicanen. Na de rust ging het beter, waren we meer onszelf. Toen hebben we de wedstrijd ook in ons voordeel kunnen beslissen."
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
3 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
10 uur geleden