Messi noemt Inter Miami zijn laatste club
MIAMI (ANP/AFP) - Vedette Lionel Messi denkt dat hij zijn carrière gaat afsluiten bij Inter Miami. Maar de Argentijnse superster is voorlopig nog niet van plan om te gaan stoppen, zei hij in een interview met de Amerikaanse sportzender ESPN.
Messi heeft een contract met de club uit de Amerikaanse profcompetitie MLS tot het einde van het seizoen 2025. "Ik denk dat dit mijn laatste club gaat zijn", zei de 36-jarige voetballer. "Maar ik ben ook nog niet klaar om het voetbal te verlaten."
De Argentijn voetbalde van 2004 tot en met 2021 voor FC Barcelona. Hij speelde daarna twee seizoenen voor Paris Saint-Germain en verhuisde vorig jaar naar Miami. Daarvoor werd hij wereldkampioen met Argentinië, nadat hij met de nationale ploeg een jaar eerder de Copa América had gewonnen. "Het was een moeilijke stap om Europa te verlaten en hierheen te komen", zei hij. "Dat ik wereldkampioen was geworden, hielp wel om de dingen anders te bekijken."
Messi zegt zo veel mogelijk te genieten van het voetbal. "Hoe gelukkig mag ik zijn om vrienden en collega's bij me in de buurt te hebben. Ik geniet van de kleine dingen waarvan ik weet dat ik ze ga missen als ik niet meer voetbal."
Meer uit Voetbal
N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
1 uur geledenİZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
6 uur geledenROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.
10 uur geledenNYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.
15 uur geledenFRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.
16 uur geleden