Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi noemt Inter Miami zijn laatste club

Messi noemt Inter Miami zijn laatste club

MIAMI (ANP/AFP) - Vedette Lionel Messi denkt dat hij zijn carrière gaat afsluiten bij Inter Miami. Maar de Argentijnse superster is voorlopig nog niet van plan om te gaan stoppen, zei hij in een interview met de Amerikaanse sportzender ESPN.

Messi heeft een contract met de club uit de Amerikaanse profcompetitie MLS tot het einde van het seizoen 2025. "Ik denk dat dit mijn laatste club gaat zijn", zei de 36-jarige voetballer. "Maar ik ben ook nog niet klaar om het voetbal te verlaten."

De Argentijn voetbalde van 2004 tot en met 2021 voor FC Barcelona. Hij speelde daarna twee seizoenen voor Paris Saint-Germain en verhuisde vorig jaar naar Miami. Daarvoor werd hij wereldkampioen met Argentinië, nadat hij met de nationale ploeg een jaar eerder de Copa América had gewonnen. "Het was een moeilijke stap om Europa te verlaten en hierheen te komen", zei hij. "Dat ik wereldkampioen was geworden, hielp wel om de dingen anders te bekijken."

Messi zegt zo veel mogelijk te genieten van het voetbal. "Hoe gelukkig mag ik zijn om vrienden en collega's bij me in de buurt te hebben. Ik geniet van de kleine dingen waarvan ik weet dat ik ze ga missen als ik niet meer voetbal."

Meer uit Voetbal

Feyenoord laat FC Utrecht in De Kuip met 5-0 kansloos

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is na zeven wedstrijden nog altijd ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst behaalde zondag in De Kuip met een 5-0-zege tegen FC Utrecht de vijfde overwinning van het seizoen. Feyenoord heeft 17 punten. FC Utrecht staat na zeven duels op 5 punten.

46 minuten geleden
Frans OM begint onderzoek naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi

PARIJS (ANP) - Het Franse Openbaar Ministerie is een onderzoek begonnen naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi wegens belangenverstrengeling. Dat meldt het Franse persbureau AFP. Het onderzoek naar de Qatarees houdt verband met zijn dubbelrol als voorzitter van de Parijse voetbalclub en de beIN Media Group tijdens besprekingen over uitzendrechten van de Franse voetbalbond.

1 uur geleden
Onderzoek voetballer Xhaka om vermeende valse coronacertificaten

LUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.

5 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

15 uur geleden
Fortuna Sittard klimt naar zesde plaats na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.

15 uur geleden
Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

16 uur geleden
Sc Heerenveen boekt bij Sparta tweede zege van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.

18 uur geleden