Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi noemt Inter Miami zijn laatste club

Messi noemt Inter Miami zijn laatste club

MIAMI (ANP/AFP) - Vedette Lionel Messi denkt dat hij zijn carrière gaat afsluiten bij Inter Miami. Maar de Argentijnse superster is voorlopig nog niet van plan om te gaan stoppen, zei hij in een interview met de Amerikaanse sportzender ESPN.

Messi heeft een contract met de club uit de Amerikaanse profcompetitie MLS tot het einde van het seizoen 2025. "Ik denk dat dit mijn laatste club gaat zijn", zei de 36-jarige voetballer. "Maar ik ben ook nog niet klaar om het voetbal te verlaten."

De Argentijn voetbalde van 2004 tot en met 2021 voor FC Barcelona. Hij speelde daarna twee seizoenen voor Paris Saint-Germain en verhuisde vorig jaar naar Miami. Daarvoor werd hij wereldkampioen met Argentinië, nadat hij met de nationale ploeg een jaar eerder de Copa América had gewonnen. "Het was een moeilijke stap om Europa te verlaten en hierheen te komen", zei hij. "Dat ik wereldkampioen was geworden, hielp wel om de dingen anders te bekijken."

Messi zegt zo veel mogelijk te genieten van het voetbal. "Hoe gelukkig mag ik zijn om vrienden en collega's bij me in de buurt te hebben. Ik geniet van de kleine dingen waarvan ik weet dat ik ze ga missen als ik niet meer voetbal."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

5 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

5 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

6 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

6 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

10 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

14 uur geleden