Messi noemt Inter Miami zijn laatste club
MIAMI (ANP/AFP) - Vedette Lionel Messi denkt dat hij zijn carrière gaat afsluiten bij Inter Miami. Maar de Argentijnse superster is voorlopig nog niet van plan om te gaan stoppen, zei hij in een interview met de Amerikaanse sportzender ESPN.
Messi heeft een contract met de club uit de Amerikaanse profcompetitie MLS tot het einde van het seizoen 2025. "Ik denk dat dit mijn laatste club gaat zijn", zei de 36-jarige voetballer. "Maar ik ben ook nog niet klaar om het voetbal te verlaten."
De Argentijn voetbalde van 2004 tot en met 2021 voor FC Barcelona. Hij speelde daarna twee seizoenen voor Paris Saint-Germain en verhuisde vorig jaar naar Miami. Daarvoor werd hij wereldkampioen met Argentinië, nadat hij met de nationale ploeg een jaar eerder de Copa América had gewonnen. "Het was een moeilijke stap om Europa te verlaten en hierheen te komen", zei hij. "Dat ik wereldkampioen was geworden, hielp wel om de dingen anders te bekijken."
Messi zegt zo veel mogelijk te genieten van het voetbal. "Hoe gelukkig mag ik zijn om vrienden en collega's bij me in de buurt te hebben. Ik geniet van de kleine dingen waarvan ik weet dat ik ze ga missen als ik niet meer voetbal."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
13 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
14 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
21 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden