Messi neemt met nederlaag afscheid van Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Lionel Messi heeft met een nederlaag afscheid genomen van Paris Saint-Germain. De topclub verloor aan het slot van de Franse competitie van Clermont Foot, 2-3. Op eigen veld nog wel.
Sergio Ramos zette PSG na iets meer dan een kwartier op voorsprong, uit een strafschop maakte Kylian Mbappé er al snel 2-0 van. Daarna scoorde Johan Gastien voor de bezoekers. Vervolgens miste Grejohn Kyei een penalty voor Clermont, maar door Mehdi Zeffane werd het voor rust alsnog gelijk.
Na de hervatting zette Grejohn Kyei middenmoter Clermont zelfs op voorsprong.
Uitgefloten
Messi werd bij het omroepen van de opstellingen uitgefloten door zijn eigen fans. Dat tafereel herhaalde zich nog eens toen hij een kans miste. Hij heeft zich de afgelopen twee seizoenen niet bijster populair gemaakt in de Franse hoofdstad.
Naast Messi nam ook Sergio Ramos afscheid van Paris Saint-Germain. De Spaanse verdediger heeft eveneens twee jaar in de Franse hoofdstad gespeeld, na bijna een leven lang voor Real Madrid te zijn uitgekomen.
Sergio Rico
De spelers van PSG betoonden bovendien hun steun aan Sergio Rico, met een foto van hem op de shirts. De reserve-doelman raakte vorig weekend zwaar gewond met een val van een paard. Hij ligt op de intensive care.
PSG werd eerder al kampioen van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
17 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
18 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
19 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
19 uur geleden