Messi neemt met nederlaag afscheid van Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Lionel Messi heeft met een nederlaag afscheid genomen van Paris Saint-Germain. De topclub verloor aan het slot van de Franse competitie van Clermont Foot, 2-3. Op eigen veld nog wel.
Sergio Ramos zette PSG na iets meer dan een kwartier op voorsprong, uit een strafschop maakte Kylian Mbappé er al snel 2-0 van. Daarna scoorde Johan Gastien voor de bezoekers. Vervolgens miste Grejohn Kyei een penalty voor Clermont, maar door Mehdi Zeffane werd het voor rust alsnog gelijk.
Na de hervatting zette Grejohn Kyei middenmoter Clermont zelfs op voorsprong.
Uitgefloten
Messi werd bij het omroepen van de opstellingen uitgefloten door zijn eigen fans. Dat tafereel herhaalde zich nog eens toen hij een kans miste. Hij heeft zich de afgelopen twee seizoenen niet bijster populair gemaakt in de Franse hoofdstad.
Naast Messi nam ook Sergio Ramos afscheid van Paris Saint-Germain. De Spaanse verdediger heeft eveneens twee jaar in de Franse hoofdstad gespeeld, na bijna een leven lang voor Real Madrid te zijn uitgekomen.
Sergio Rico
De spelers van PSG betoonden bovendien hun steun aan Sergio Rico, met een foto van hem op de shirts. De reserve-doelman raakte vorig weekend zwaar gewond met een val van een paard. Hij ligt op de intensive care.
PSG werd eerder al kampioen van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
21 uur geleden