Messi neemt met nederlaag afscheid van Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Lionel Messi heeft met een nederlaag afscheid genomen van Paris Saint-Germain. De topclub verloor aan het slot van de Franse competitie van Clermont Foot, 2-3. Op eigen veld nog wel.
Sergio Ramos zette PSG na iets meer dan een kwartier op voorsprong, uit een strafschop maakte Kylian Mbappé er al snel 2-0 van. Daarna scoorde Johan Gastien voor de bezoekers. Vervolgens miste Grejohn Kyei een penalty voor Clermont, maar door Mehdi Zeffane werd het voor rust alsnog gelijk.
Na de hervatting zette Grejohn Kyei middenmoter Clermont zelfs op voorsprong.
Uitgefloten
Messi werd bij het omroepen van de opstellingen uitgefloten door zijn eigen fans. Dat tafereel herhaalde zich nog eens toen hij een kans miste. Hij heeft zich de afgelopen twee seizoenen niet bijster populair gemaakt in de Franse hoofdstad.
Naast Messi nam ook Sergio Ramos afscheid van Paris Saint-Germain. De Spaanse verdediger heeft eveneens twee jaar in de Franse hoofdstad gespeeld, na bijna een leven lang voor Real Madrid te zijn uitgekomen.
Sergio Rico
De spelers van PSG betoonden bovendien hun steun aan Sergio Rico, met een foto van hem op de shirts. De reserve-doelman raakte vorig weekend zwaar gewond met een val van een paard. Hij ligt op de intensive care.
PSG werd eerder al kampioen van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
9 uur geleden