Messi neemt met nederlaag afscheid van Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Lionel Messi heeft met een nederlaag afscheid genomen van Paris Saint-Germain. De topclub verloor aan het slot van de Franse competitie van Clermont Foot, 2-3. Op eigen veld nog wel.
Sergio Ramos zette PSG na iets meer dan een kwartier op voorsprong, uit een strafschop maakte Kylian Mbappé er al snel 2-0 van. Daarna scoorde Johan Gastien voor de bezoekers. Vervolgens miste Grejohn Kyei een penalty voor Clermont, maar door Mehdi Zeffane werd het voor rust alsnog gelijk.
Na de hervatting zette Grejohn Kyei middenmoter Clermont zelfs op voorsprong.
Uitgefloten
Messi werd bij het omroepen van de opstellingen uitgefloten door zijn eigen fans. Dat tafereel herhaalde zich nog eens toen hij een kans miste. Hij heeft zich de afgelopen twee seizoenen niet bijster populair gemaakt in de Franse hoofdstad.
Naast Messi nam ook Sergio Ramos afscheid van Paris Saint-Germain. De Spaanse verdediger heeft eveneens twee jaar in de Franse hoofdstad gespeeld, na bijna een leven lang voor Real Madrid te zijn uitgekomen.
Sergio Rico
De spelers van PSG betoonden bovendien hun steun aan Sergio Rico, met een foto van hem op de shirts. De reserve-doelman raakte vorig weekend zwaar gewond met een val van een paard. Hij ligt op de intensive care.
PSG werd eerder al kampioen van Frankrijk.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
2 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
7 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
9 uur geleden