Messi mist laatste groepsduel van al geplaatst Argentinië
MIAMI (ANP/AFP) - Lionel Messi kan zaterdag niet meedoen in de laatste groepswedstrijd van Argentinië op de Copa América. De 37-jarige vedette mist het duel met Peru in zijn thuisstad Miami door spierklachten in zijn rechterbeen. Volgens assistent-bondscoach Walter Samuel wordt de blessure van 'Leo' Messi voor het vervolg van toernooi "dag per dag" bekeken.
"Leo liep de blessure op in de afgelopen wedstrijd (tegen Chili), maar het team heeft eerder altijd al laten zien er ook klaar voor te zijn zonder Messi", gaf Samuel aan op een persconferentie. De voormalig verdediger nam het praatje voor zijn rekening omdat bondscoach Lionel Scaloni geschorst is, nadat hij zijn team na de rust van het openingsduel met Canada te laat het veld op had laten komen.
Titelverdediger Argentinië is al zeker van de kwartfinales en heeft tegen Peru nog een punt nodig om zich te verzekeren van de groepswinst. Daardoor heeft Argentinië de ruimte meerdere spelers te sparen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
2 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
6 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
13 uur geleden