Messi mist laatste groepsduel van al geplaatst Argentinië
MIAMI (ANP/AFP) - Lionel Messi kan zaterdag niet meedoen in de laatste groepswedstrijd van Argentinië op de Copa América. De 37-jarige vedette mist het duel met Peru in zijn thuisstad Miami door spierklachten in zijn rechterbeen. Volgens assistent-bondscoach Walter Samuel wordt de blessure van 'Leo' Messi voor het vervolg van toernooi "dag per dag" bekeken.
"Leo liep de blessure op in de afgelopen wedstrijd (tegen Chili), maar het team heeft eerder altijd al laten zien er ook klaar voor te zijn zonder Messi", gaf Samuel aan op een persconferentie. De voormalig verdediger nam het praatje voor zijn rekening omdat bondscoach Lionel Scaloni geschorst is, nadat hij zijn team na de rust van het openingsduel met Canada te laat het veld op had laten komen.
Titelverdediger Argentinië is al zeker van de kwartfinales en heeft tegen Peru nog een punt nodig om zich te verzekeren van de groepswinst. Daardoor heeft Argentinië de ruimte meerdere spelers te sparen.
Meer uit Voetbal
LYON (ANP) - Voetbalsters Veerle Buurman en Wieke Kaptein hebben met Chelsea in de Champions League gelijkgespeeld bij OL Lyonnes. Het duel in Lyon eindigde in 0-0. Bij de Franse topclub speelden international Damaris Egurrola en voormalig Ajax-speelster Lily Yohannes.
7 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/AFP) - Vedette Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van het Portugese elftal verlaten een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Denemarken. De 41-jarige voetballer heeft dat gedaan na uitspraken van bondscoach Jorge Jesus op de persconferentie, die eerder zei dat er niets aan de hand was.
8 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Crysencio Summerville kreeg na het voorbije wereldkampioenschap voetbal met het Nederlands elftal aanbiedingen van meerdere clubs, ook uit Europa. Dat zei de rechtsbuiten woensdag in Thessaloniki, waar hij zich met Oranje voorbereidt op de Nations League-ontmoeting met Griekenland van donderdag.
9 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk gaat donderdag bij het Nederlands elftal in geval van nood rechts centraal in de verdediging spelen. De 35-jarige aanvoerder doet dat liever niet, maar heeft in een gesprek met Xavi Hernández aangegeven daartoe wel bereid te zijn. Dat gaf de Spaanse bondscoach woensdag aan tijdens een persconferentie in Thessaloniki. Oranje speelt donderdag voor de Nations League tegen Griekenland.
9 uur geledenROME (ANP) - Voetbalsters Esmee Brugts en Renee van Asten hebben met FC Barcelona in de Champions League een ruime overwinning geboekt tegen AS Roma. In Rome won de Spaanse titelhouder met 6-0.
9 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández baalt van de vele blessures bij het Nederlands elftal. "We zijn niet echt gelukkig, het is vooral pure pech", zei de Spanjaard op een persconferentie in Thessaloniki, waar Oranje het donderdag in de Nations League opneemt tegen Griekenland.
9 uur geledenOSLO (ANP) - De voetbalsters van Feyenoord en PSV hebben in navolging van Ajax het hoofdtoernooi van de Europa Cup bereikt. Feyenoord verloor met 2-1 bij het Noorse Vålerenga, maar had de eerste wedstrijd in Rotterdam met 4-1 gewonnen. PSV verdedigde met succes een 1-0-voorsprong bij Fortuna Hjørring. Het duel in Denemarken eindigde in 0-0.
10 uur geleden