Messi met spierblessure 'uit voorzorg' gewisseld
PARIJS (ANP) - De spierblessure van Lionel Messi lijkt verergerd in de wedstrijd van zijn club Paris Saint-Germain tegen Lille vrijdagavond. Trainer Mauricio Pochettino liet de Argentijn na rust niet meer terugkeren op het veld. "Het was uit voorzorg. Hij kon niet meer verder spelen", zei de coach na afloop van het duel, dat PSG in Parijs met 2-1 won.
Messi had al lichte spierklachten. De 34-jarige Argentijn, die nog altijd wacht op zijn eerste treffer in de Ligue 1, trainde een dag voor de wedstrijd apart van de groep. Niettemin verscheen hij aan de aftrap. "Ik hoop dat het meevalt met de ernst van de blessure en dat Messi inzetbaar is in de wedstrijd tegen Leipzig", verwees Pochettino naar het duel komende woensdag in de Champions League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.
34 minuten geledenNYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.
5 uur geledenFRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft Joshua Zirkzee opgeroepen als vervanger voor de geblesseerde Brian Brobbey. Dat maakte de KNVB een dag na het gelijkspel van Oranje in Amsterdam tegen Duitsland (1-1) bekend. Zirkzee meldt zich vrijdagavond in Zeist bij de selectie.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Ook de bestuursvoorzitters van de hoogste voetbalcompetities in Duitsland, Spanje, Italië en Engeland hebben scherpe kritiek geuit op de FIFA en voorzitter Gianni Infantino. De Zwitser kwam in opspraak door het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan om een deel van de WK-rechten te verkopen aan derden.
8 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - De laatste wedstrijd van Lionel Messi voor Argentinië is binnen twee uur uitverkocht. Er waren 80.000 kaartjes beschikbaar voor het vriendschappelijke duel op 6 oktober met Benin in het Estadio Monumental in Buenos Aires.
9 uur geleden