Messi meldt zich na wereldtitel weer bij Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Lionel Messi is woensdag teruggekeerd bij Paris Saint-Germain. De 35-jarige Argentijnse spelmaker meldde zich in de loop van de ochtend op het trainingscomplex van de regerend Franse kampioen. Paris Saint-Germain plaatste op Twitter een filmpje van de aankomst van Messi, die wat mensen begroette. Ook zijn foto's te zien waarop ploeggenoten hem in de kleedkamer verwelkomen, onder anderen de Braziliaan Neymar.
Messi kreeg na het behalen van de wereldtitel wat langer vrijaf van trainer Christophe Galtier. Zijn Franse ploeggenoot Kylian Mbappé sloot, op eigen verzoek, kort na de verloren WK-finale alweer aan.
Zonder Messi verloor koploper Paris Saint-Germain zondag in de Franse competitie met 3-1 bij nummer twee RC Lens, dat na zeventien speelronden een achterstand heeft van 4 punten.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."
20 minuten geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.
2 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
17 uur geleden