Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi maakt in tweede helft tegen Reims debuut voor PSG

Messi maakt in tweede helft tegen Reims debuut voor PSG

REIMS (ANP) - Lionel Messi heeft als invaller zijn debuut gemaakt voor Paris Saint-Germain. De van FC Barcelona overgekomen Argentijn begon het duel met Stade Reims op de bank en werd in de 66e minuut voor Neymar ingebracht door coach Mauricio Pochettino. Op dat moment stond PSG met 2-0 voor dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé.

De 34-jarige Messi kwam als 13-jarig jongetje bij FC Barcelona en was meer dan 20 jaar aan de Catalaanse club verbonden. Deze zomer leek de Argentijnse vedette zijn contract te gaan verlengen bij Barça, maar hij kon zijn contract niet verlengen vanwege de grote financiële problemen bij de club. Daarna tekende de sterspeler een contract bij de club uit Parijs.

Messi had na aankomst in Parijs een trainingsachterstand van ongeveer een maand op zijn teamgenoten. Na het winnen van de Copa América met Argentinië deze zomer was hij niet meer in actie gekomen. Sinds 12 augustus traint hij mee met de selectie van Pochettino.

Neymar speelde wel vanaf de start bij PSG. De Braziliaan kwam in de eerste drie wedstrijden van dit seizoen nog niet in actie, omdat hij nog niet helemaal fit was. Georginio Wijnaldum is basisspeler bij de club uit de Franse hoofdstad.

Meer uit Voetbal

Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

23 minuten geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

47 minuten geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

2 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

2 uur geleden
Europees kampioen Redmond verruilt Feyenoord voor Aston Villa

ROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.

3 uur geleden
Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

6 uur geleden
Bijlow wordt weer eerste keeper van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.

7 uur geleden