Messi leeft niet meer alleen voor doelpunten
BARCELONA (ANP) - Van alle records die Lionel Messi op zijn naam heeft staan, is de Argentijn het meest trots op zijn doelpuntenrecord in de Spaanse competitie. De aanvaller van FC Barcelona mag zich al ruim vijf jaar de topscorer aller tijden van La Liga noemen. Toch leeft Messi, die tot nu toe 432 competitietreffers maakte, naar eigen zeggen niet meer alleen voor doelpunten maken.
"Als ik het veld op loop, denk ik steeds minder vaak aan scoren. Het gaat me nu meer om de wedstrijd zelf", zegt de 32-jarige aanvoerder van Barcelona in een interview op de website van La Liga. "Vroeger was ik heel erg met scoren bezig. In mijn beginperiode miste ik veel kansen. Ik herinner me nog dat Samuel Eto'o tegen me zei: de dag dat je gaat scoren, komt vanzelf. En inderdaad, toen ik eenmaal begon te scoren, bleven de doelpunten komen. Dat ik nu de topscorer aller tijden ben van La Liga, één van de beste competities ter wereld, behoort tot mijn mooiste records."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
5 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).
6 minuten geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries mist zondag de thuiswedstrijd van Internazionale tegen AC Milan. De rechtsback is onvoldoende hersteld van een enkelblessure. "Hij heeft niet kunnen trainen en is er dus niet bij", zei trainer Cristian Chivu op een persconferentie.
10 minuten geledenBREDA (ANP) - Trainer Peter Bosz houdt nog geen rekening met de uitwedstrijd van PSV komende woensdag tegen Liverpool in de Champions League. De coach spaart geen spelers in het uitduel met NAC Breda en kiest voor dezelfde basisformatie als de laatste weken.
48 minuten geledenBURNLEY (ANP) - Chelsea heeft dankzij doelpunten van Pedro Neto en Enzo Fernández de uitwedstrijd tegen Burnley met 2-0 gewonnen. Door de derde overwinning op rij staat de ploeg uit Londen voorlopig op de tweede plaats in de Premier League.
50 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
19 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
21 uur geleden