Messi leeft niet meer alleen voor doelpunten
BARCELONA (ANP) - Van alle records die Lionel Messi op zijn naam heeft staan, is de Argentijn het meest trots op zijn doelpuntenrecord in de Spaanse competitie. De aanvaller van FC Barcelona mag zich al ruim vijf jaar de topscorer aller tijden van La Liga noemen. Toch leeft Messi, die tot nu toe 432 competitietreffers maakte, naar eigen zeggen niet meer alleen voor doelpunten maken.
"Als ik het veld op loop, denk ik steeds minder vaak aan scoren. Het gaat me nu meer om de wedstrijd zelf", zegt de 32-jarige aanvoerder van Barcelona in een interview op de website van La Liga. "Vroeger was ik heel erg met scoren bezig. In mijn beginperiode miste ik veel kansen. Ik herinner me nog dat Samuel Eto'o tegen me zei: de dag dat je gaat scoren, komt vanzelf. En inderdaad, toen ik eenmaal begon te scoren, bleven de doelpunten komen. Dat ik nu de topscorer aller tijden ben van La Liga, één van de beste competities ter wereld, behoort tot mijn mooiste records."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
4 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
6 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
17 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
19 uur geleden