Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi laat zich in Tokio wel half uur zien aan fans

Messi laat zich in Tokio wel half uur zien aan fans

TOKIO (ANP) - De voetbalfans in Tokio hebben Lionel Messi een half uur kunnen aanschouwen in een oefenduel tussen zijn club Inter Miami en Vissel Kobe. Vier dagen eerder was er nog grote onvrede in Hongkong waar de Argentijnse voetbalvedette het hele duel met een lokale selectie aan de kant bleef door hamstringklachten.

Toeschouwers, die vaak meer dan 100 euro hadden betaald voor een ticket, eisten hun geld terug en een toegezegde overheidssubsidie verviel omdat de organisatoren het meespelen van Messi hadden toegezegd.

In Tokio zagen een kleine 30.000 toeschouwers met enige zorg Messi opnieuw op de bank plaatsnemen. Nadat zijn naam geregeld gescandeerd was begon hij kort na rust aan een warming-up, gevolgd door een met groot enthousiasme begroete invalbeurt. Met een dribbel gevolgd door een schot besliste hij het duel in de 79e minuut bijna, maar het bleef 0-0 waarna de Japanners de strafschoppenserie wonnen.

Voordat de Amerikaanse competitie MLS begint speelt Inter Miami nog één oefenduel. In het eigen stadion in Florida is het Argentijnse Newell's Old Boys de tegenstander. Het is de club waar Messi een deel van zijn opleiding had voordat hij naar Barcelona vertrok.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

2 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

2 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

4 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

5 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

6 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

9 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

12 uur geleden