Messi laat zich in Tokio wel half uur zien aan fans
TOKIO (ANP) - De voetbalfans in Tokio hebben Lionel Messi een half uur kunnen aanschouwen in een oefenduel tussen zijn club Inter Miami en Vissel Kobe. Vier dagen eerder was er nog grote onvrede in Hongkong waar de Argentijnse voetbalvedette het hele duel met een lokale selectie aan de kant bleef door hamstringklachten.
Toeschouwers, die vaak meer dan 100 euro hadden betaald voor een ticket, eisten hun geld terug en een toegezegde overheidssubsidie verviel omdat de organisatoren het meespelen van Messi hadden toegezegd.
In Tokio zagen een kleine 30.000 toeschouwers met enige zorg Messi opnieuw op de bank plaatsnemen. Nadat zijn naam geregeld gescandeerd was begon hij kort na rust aan een warming-up, gevolgd door een met groot enthousiasme begroete invalbeurt. Met een dribbel gevolgd door een schot besliste hij het duel in de 79e minuut bijna, maar het bleef 0-0 waarna de Japanners de strafschoppenserie wonnen.
Voordat de Amerikaanse competitie MLS begint speelt Inter Miami nog één oefenduel. In het eigen stadion in Florida is het Argentijnse Newell's Old Boys de tegenstander. Het is de club waar Messi een deel van zijn opleiding had voordat hij naar Barcelona vertrok.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
2 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
5 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
5 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
9 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
10 uur geleden