Messi laat training Argentijnen schieten
DOHA (ANP) - Lionel Messi heeft zich donderdag niet op het trainingsveld laten zien bij de Argentijnse voetbalploeg. Bondscoach Lionel Scaloni en zijn spelers deden het rustig aan, drie dagen voordat zij Frankrijk treffen in de finale van het WK voetbal in Qatar. De sfeer was jolig, wat onder meer bleek uit de aanwezigheid van oud-international Sergio Agüero. De voormalig aanvaller trapte een balletje mee, zo bleek uit filmpjes op sociale media.
Basisspelers als Nicolás Otamendi en Messi ontbraken, enkele van hen werkten wel een programma af in het krachthonk. Argentinië en Frankrijk spelen zondag om 16.00 uur om de wereldtitel. Voor beide landen zou het de derde keer zijn als ze de titel pakken.
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Het elftal van Curaçao heeft zichzelf volgens bondscoach Dick Advocaat overtroffen. Dat zei hij na de uitschakeling op het WK na een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "Ze hebben keihard gewerkt. Ze mogen trots zijn op zichzelf. Ze hebben laten zien wat ze kunnen", zei de coach in Philadelphia.
10 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat en de selectie van Curaçao namen na de uitschakeling op het WK uitgebreid de tijd om het publiek in Philadelphia te bedanken. Curaçao kreeg ondanks de 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust applaus van de 'blauwe' aanhang.
11 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Duitsland heeft de laatste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Ecuador met 2-1 verloren. Het elftal van Julian Nagelsmann gaat desondanks met 6 punten uit drie wedstrijden als groepswinnaar door naar de zestiende finales.
11 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Curaçao is na een nederlaag in Philadelphia tegen Ivoorkust uitgeschakeld op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat (78) ging voor 68.324 toeschouwers met 2-0 ten onder en eindigde met 1 punt uit drie wedstrijden als laatste in groep E. Duitsland en Ivoorkust gaan als nummers 1 en 2 naar de laatste 32. Ecuador gaat als een van de beste nummers 3 door.
12 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Micky van de Ven en Crysencio Summerville doen vanaf 01.00 uur Nederlandse tijd niet mee in de laatste groepswedstrijd van Nederland op het WK tegen Tunesië. De linkervleugelverdediger en rechtsbuiten kregen in het openingsduel met Japan (2-2) een gele kaart en zouden bij een volgende kaart geschorst zijn voor het duel in de zestiende finales tegen Marokko of Brazilië.
13 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het is 2,5 uur voor de wedstrijd tussen Nederland en Tunesië op het WK begonnen te onweren in Kansas City. Toeschouwers mogen nog niet in het onoverdekte stadion plaatsnemen omdat er nog meer onweer wordt verwacht. Ze zoeken naar plekken waar ze kunnen schuilen voor zware regenbuien.
2 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Tsjechische spits Patrik Schick heeft zijn afscheid bij de nationale ploeg van Tsjechië aangekondigd na de uitschakeling in de groepsfase op het WK voetbal. De Tsjechen verloren in de nacht van woensdag op donderdag de laatste groepswedstrijd met 3-0 van Mexico en eindigden als laatste in groep A.
3 uur geleden