Messi laat training Argentijnen schieten
DOHA (ANP) - Lionel Messi heeft zich donderdag niet op het trainingsveld laten zien bij de Argentijnse voetbalploeg. Bondscoach Lionel Scaloni en zijn spelers deden het rustig aan, drie dagen voordat zij Frankrijk treffen in de finale van het WK voetbal in Qatar. De sfeer was jolig, wat onder meer bleek uit de aanwezigheid van oud-international Sergio Agüero. De voormalig aanvaller trapte een balletje mee, zo bleek uit filmpjes op sociale media.
Basisspelers als Nicolás Otamendi en Messi ontbraken, enkele van hen werkten wel een programma af in het krachthonk. Argentinië en Frankrijk spelen zondag om 16.00 uur om de wereldtitel. Voor beide landen zou het de derde keer zijn als ze de titel pakken.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Serdar Gözübüyük fluit de strijd om de Johan Cruijff Schaal tussen PSV en AZ. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. Het duel tussen de landskampioen en de bekerwinnaar wordt op zondag 2 augustus om 18.00 uur gespeeld in het Eindhovense Philips Stadion.
15 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Karim Adeyemi gaat naar FC Barcelona. De 24-jarige aanvaller wordt door de Catalaanse club overgenomen van Borussia Dortmund. FC Barcelona heeft bekendgemaakt dat de Duitser een contract tot medio 2031 tekent.
36 minuten geledenLONDEN (ANP) - De Noorse voetbalbond dient een officiële klacht in bij wereldvoetbalbond FIFA in de zaak rond de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat heeft Lise Klaveness, voorzitter van de Noorse bond NFF, aangekondigd in een interview in de Britse krant The Times.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Voetballer Robert Lewandowski heeft zijn debuut voor Chicago Fire in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS niet kunnen opluisteren met een zege. De ploeg verloor bij kampioen Inter Miami met 3-2, mede door twee doelpunten van Luis Suárez.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal kan voorlopig niet beschikken over William Saliba. De 25-jarige Franse verdediger liep in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje een rugblessure op.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Doelman Vozinha van Kaapverdië is door voetbalfans opgenomen in het in hun ogen beste elftal van het voorbije wereldkampioenschap. Hij kreeg 39,6 procent van de stemmen en bleef daarmee de Spanjaard Unai Simón voor.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ibrahim Cissoko is de nieuwste aanwinst van PEC Zwolle. De 23-jarige aanvaller komt over van FC Toulouse en ondertekent een contract voor vier jaar.
17 uur geleden