Messi krijgt bij Inter Miami oud-ploeggenoot Mascherano als coach
MIAMI (ANP) - Inter Miami heeft de Argentijn Javier Mascherano aangesteld als nieuwe trainer. De 40-jarige oud-speler van onder meer FC Barcelona is bij de club van zijn voormalige ploeggenoot Lionel Messi de opvolger van de onlangs vertrokken Gerardo Martino.
Mascherano tekende in Florida een contract tot en met het einde van het seizoen 2027 in de Amerikaanse competitie. Hij was de laatste jaren actief als coach van Argentiniƫ Onder-20 en het Argentijnse olympische elftal.
Mascherano speelde tussen 2010 en 2018 samen met Messi bij Barcelona. Hij kwam in Europa ook uit voor West Ham United en Liverpool. De voormalige verdediger en middenvelder speelde 147 interlands voor Argentiniƫ.
De 61-jarige Martino stapte vorige week om "persoonlijke redenen" op. Inter Miami werd eerder deze maand verrassend uitgeschakeld door Atlanta in de eerste ronde van de play-offs in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS).
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
14 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden