Messi keert na enkelblessure terug bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Lionel Messi kan zondag met FC Barcelona meedoen in de uitwedstrijd tegen Huesca. De Argentijnse spelmaker ontbrak dinsdag tegen Eibar (1-1) wegens een enkelblessure.
Trainer Ronald Koeman zei zaterdag dat Messi overuren heeft gemaakt om weer fit te worden. "Hij heeft zowel 30 als 31 december getraind, twee dagen dat de selectie vrijaf had. Hij heeft geen pijn meer. Messi is er klaar voor."
Messi zit nu in de laatste zes maanden van zijn contract bij Barcelona. Pas aan het einde van het seizoen beslist hij over zijn toekomst, zei Messi eerder. Volgens Koeman zorgt dat niet voor onrust binnen zijn selectie. "Zoals elke speler die een aflopend contract heeft, is hij vrij om te beslissen wat hij wil", zei hij. "Hij heeft bewezen dat hij het beste wil voor dit team en ik heb er geen probleem mee dat hij zijn beslissing nu niet neemt. We voelen ons er niet nerveus of ongerust over."
FC Barcelona heeft na het gelijkspel tegen Eibar 10 punten minder dan koploper Atlético Madrid en één wedstrijd meer gespeeld. Koeman: "Ik ben een realist als het gaat om onze titelkansen. We kunnen het ons niet veroorloven om veel meer punten te laten liggen. Atlético is erg constant, dat maakt het moeilijk voor ons."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
19 uur geleden