Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi keert na enkelblessure terug bij FC Barcelona

Messi keert na enkelblessure terug bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Lionel Messi kan zondag met FC Barcelona meedoen in de uitwedstrijd tegen Huesca. De Argentijnse spelmaker ontbrak dinsdag tegen Eibar (1-1) wegens een enkelblessure.

Trainer Ronald Koeman zei zaterdag dat Messi overuren heeft gemaakt om weer fit te worden. "Hij heeft zowel 30 als 31 december getraind, twee dagen dat de selectie vrijaf had. Hij heeft geen pijn meer. Messi is er klaar voor."

Messi zit nu in de laatste zes maanden van zijn contract bij Barcelona. Pas aan het einde van het seizoen beslist hij over zijn toekomst, zei Messi eerder. Volgens Koeman zorgt dat niet voor onrust binnen zijn selectie. "Zoals elke speler die een aflopend contract heeft, is hij vrij om te beslissen wat hij wil", zei hij. "Hij heeft bewezen dat hij het beste wil voor dit team en ik heb er geen probleem mee dat hij zijn beslissing nu niet neemt. We voelen ons er niet nerveus of ongerust over."

FC Barcelona heeft na het gelijkspel tegen Eibar 10 punten minder dan koploper Atlético Madrid en één wedstrijd meer gespeeld. Koeman: "Ik ben een realist als het gaat om onze titelkansen. We kunnen het ons niet veroorloven om veel meer punten te laten liggen. Atlético is erg constant, dat maakt het moeilijk voor ons."

Meer uit Voetbal

Voetbalster Dijkstra verruilt VfL Wolfsburg voor Tottenham

LONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".

24 minuten geleden
Trainer Kruys vertrekt bij gedegradeerd FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys vertrekt voortijdig bij het gedegradeerde FC Volendam. Dat zijn de 41-jarige coach en de club "in goed overleg" overeengekomen. Kruys had nog een contract voor twee seizoenen.

27 minuten geleden
Doelman Schmeichel (39) beëindigt carrière door blessureleed

KOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense doelman Kasper Schmeichel beëindigt noodgedwongen zijn carrière. De 39-jarige voormalig keeper van Leicester City liep in februari bij zijn club Celtic een schouderblessure op en kan daar volgens medische experts niet meer voldoende van herstellen.

50 minuten geleden
Assistent-trainer Bakkati keert terug bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Assistent-trainer Said Bakkati vervangt volgend seizoen Etiënne Reijnen in de technische staf van hoofdcoach Robin van Persie bij Feyenoord. Bakkati (44) werkte eerder al in 2019 en 2020 in De Kuip onder trainers Jaap Stam en Dick Advocaat. Hij komt over van Sparta Rotterdam. Ook is Bakkati nog assistent bij Jong Oranje, waar hij in oktober mee stopt.

1 uur geleden
Eredivisiestadions voller dan in afgelopen 15 jaar

ZEIST (ANP) - De voetbalstadions in de Eredivisie zaten afgelopen seizoen voller dan ze in jaren hebben gezeten. Per duel zaten gemiddeld een kleine 20.000 mensen op de tribunes. Daarmee kwam de bezettingsgraad op 95 procent, de hoogste in de afgelopen vijftien jaar. Dat meldt voetbalbond KNVB in een terugblik op het seizoen.

1 uur geleden
Voetbalster Putellas verlaat FC Barcelona na veertien jaar

BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.

13 uur geleden
KNVB werkt alleen toekomstplan voor Campus in Zeist verder uit

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.

14 uur geleden