Messi: het team werd sterker na mijn gemiste strafschop
DOHA (ANP/AFP) - Lionel Messi was boos op zichzelf omdat hij op het WK in Qatar een strafschop miste in de wedstrijd tegen Polen. "Maar het team kwam er sterker uit na mijn misser", zei hij na de 2-0-zege op Polen, waardoor Argentinië zich als groepswinnaar plaatste voor de achtste finales.
"We zijn de wedstrijd ingegaan met het idee dat we moesten winnen en wisten dat zodra we de eerste goal hadden gemaakt het de wedstrijd zou veranderen", zei Messi die het met Argentinië nu opneemt tegen Australië. "Den wedstrijd tegen Australië wordt lastig. Iedereen kan elkaar verslaan. Het is heel gelijkwaardig. We zullen ons, zoals altijd, op de beste manier moeten voorbereiden."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
50 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
6 uur geleden