Messi: het team werd sterker na mijn gemiste strafschop
DOHA (ANP/AFP) - Lionel Messi was boos op zichzelf omdat hij op het WK in Qatar een strafschop miste in de wedstrijd tegen Polen. "Maar het team kwam er sterker uit na mijn misser", zei hij na de 2-0-zege op Polen, waardoor Argentinië zich als groepswinnaar plaatste voor de achtste finales.
"We zijn de wedstrijd ingegaan met het idee dat we moesten winnen en wisten dat zodra we de eerste goal hadden gemaakt het de wedstrijd zou veranderen", zei Messi die het met Argentinië nu opneemt tegen Australië. "Den wedstrijd tegen Australië wordt lastig. Iedereen kan elkaar verslaan. Het is heel gelijkwaardig. We zullen ons, zoals altijd, op de beste manier moeten voorbereiden."
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Ayase Ueda heeft direct zijn waarde bewezen voor zijn nieuwe club Lille. De Japanse spits, die maandag werd overgenomen van Feyenoord, maakte als invaller het enige doelpunt in de uitwedstrijd tegen Toulouse in de Franse competitie.
1 uur geledenGENUA (ANP) - Kingsley Ehizibue maakt in de Serie A de overstap van Udinese naar Genoa. De 31-jarige Nederlandse verdediger ondertekent een meerjarig contract bij zijn nieuwe werkgever.
2 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA beschuldigt de UEFA van een lastercampagne tegen de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino. Dat blijkt uit een gerechtelijk document dat persbureau Reuters heeft ingezien.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ibrahim Sadiq vertrekt bij AZ. De Alkmaarders verkopen de 26-jarige Ghanese buitenspeler aan de Amerikaanse club Colorado Rapids, die uitkomt in de Major League Soccer (MLS).
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Marcos Llorente stelt zich niet langer beschikbaar voor het nationale voetbalelftal van Spanje. Dat maakte de 31-jarige verdediger van Atlético Madrid, die anderhalve maand geleden met zijn land de wereldtitel won, op Instagram bekend.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft Gabriel Martinelli verkocht aan de Saudische voetbalclub Al-Hilal. De Engelse landskampioen krijgt volgens Engelse media bijna 70 miljoen euro voor de Braziliaanse buitenspeler, die bij zijn nieuwe werkgever onder andere ploeggenoot wordt van Oranje-international Crysencio Summerville. Arsenal ontving nog niet eerder zoveel geld voor een speler.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Zidane Iqbal. De 23-jarige Irakese middenvelder, die in juni met zijn land meedeed aan het wereldkampioenschap, stapt over naar de Schotse club Dundee United FC.
5 uur geleden