Messi helpt Argentinië met snel doelpunt op weg naar zege
BEIJING (ANP) - Argentinië heeft donderdag een oefenwedstrijd tegen Australië gewonnen. In Beijing zegevierden de wereldkampioenen met 2-0.
Lionel Messi opende de score al na 1 minuut en 19 seconden. Niet eerder maakte de vedette in zijn imposante loopbaan zo snel een doelpunt. Germán Pezzella maakte er na de hervatting 2-0 van.
Er waren bijna 70.000 toeschouwers in het Workers Stadium van de Chinese hoofdstad, van wie de meeste een blauw-wit shirt met het nummer 10 van Messi droegen. "Ik heb nog nooit zoveel shirts van Messi gezien", grapte de Australische coach Graham Arnold. "Ik hoop dat hij een percentage van de opbrengst krijgt."
Na twee jaar Paris Saint-Germain stapt Messi over naar Inter Miami, zo maakte hij onlangs bekend.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
7 uur geleden