Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi heeft motivatie hervonden bij FC Barcelona

Messi heeft motivatie hervonden bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Lionel Messi heeft zijn motivatie hervonden bij FC Barcelona. De Argentijnse voetballer wilde afgelopen zomer vertrekken, maar de Spaanse topclub weigerde hem te laten gaan. "Het gaat nu weer goed met me", zegt Messi in een interview met tv-zender laSexta. "Ik voel dat ik weer vol overtuiging wil vechten voor alles wat ons te wachten staat. Ik weet dat Barcelona een moeilijke tijd doormaakt, als team en als club, maar ik kijk uit naar de komende periode."

Op de website van laSexta verscheen maandag een deel van het interview. Het hele gesprek komt zondag op tv. Mogelijk wordt dan ook meer bekend over de toekomst van Messi. Het contract van de 33-jarige Argentijn loopt komende zomer weer af en hij zou vanaf januari met andere clubs kunnen onderhandelen. Manchester City en Paris Saint-Germain zijn de belangrijkste gegadigden om Messi te verwelkomen, mocht de Argentijn besluiten om Barcelona te verlaten.

"Afgelopen zomer voelde ik me erg slecht. Dat kwam door alles wat daarvoor was gebeurd, door hoe het seizoen eindigde, door de fax. Dat droeg ik allemaal aan het begin van dit seizoen nog met me mee. Maar nu voel ik me weer goed", zei Messi, die eind augustus via zijn advocaat een fax stuurde naar de clubleiding met de boodschap dat hij weg wilde bij Barcelona. Hij beriep zich op een afspraak dat hij na ieder seizoen gratis kan vertrekken. Volgens de leiding was Messi daar echter te laat mee. Na een dagenlange geruchtenstroom maakte Messi bekend dat hij toch in Catalonië blijft.

De ploeg van Koeman presteert vooralsnog wisselvallig. Messi heeft ook nog niet zijn oude vorm gevonden, al scoort hij de laatste weken weer regelmatig. De nummer 10 maakte zes doelpunten in La Liga en drie in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

47 minuten geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

1 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

5 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

6 uur geleden
Aanvoerder Viergever (36) moet weg bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Nick Viergever vertrekt bij FC Utrecht. De 36-jarige aanvoerder heeft een aflopend contract en de club wil de verbintenis van de centrale verdediger niet verlengen.

7 uur geleden
Doelman Room beleeft met Curaçao alsnog zijn WK-droom

NOORDWIJK (ANP) - Eloy Room (37) droomde als jongetje van een plaats in het Nederlands elftal. Dat komt er niet van. Als doelman van Curaçao beleeft hij nu alsnog een andere voetbaldroom. "Om met zo'n klein eiland naar het WK voetbal te gaan is fantastisch", zegt de keeper van Curaçao in gesprek met het ANP. "Dit is veel groter dan voetbal. Het zal Curaçao heel veel positiefs brengen."

7 uur geleden
Feyenoord begint 29 juni aan voorbereiding op het nieuwe seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint maandag 29 juni aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Coach Robin van Persie werkt die dag met zijn selectie de eerste training af, meldt de Rotterdamse club.

9 uur geleden