Messi heeft motivatie hervonden bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Lionel Messi heeft zijn motivatie hervonden bij FC Barcelona. De Argentijnse voetballer wilde afgelopen zomer vertrekken, maar de Spaanse topclub weigerde hem te laten gaan. "Het gaat nu weer goed met me", zegt Messi in een interview met tv-zender laSexta. "Ik voel dat ik weer vol overtuiging wil vechten voor alles wat ons te wachten staat. Ik weet dat Barcelona een moeilijke tijd doormaakt, als team en als club, maar ik kijk uit naar de komende periode."
Op de website van laSexta verscheen maandag een deel van het interview. Het hele gesprek komt zondag op tv. Mogelijk wordt dan ook meer bekend over de toekomst van Messi. Het contract van de 33-jarige Argentijn loopt komende zomer weer af en hij zou vanaf januari met andere clubs kunnen onderhandelen. Manchester City en Paris Saint-Germain zijn de belangrijkste gegadigden om Messi te verwelkomen, mocht de Argentijn besluiten om Barcelona te verlaten.
"Afgelopen zomer voelde ik me erg slecht. Dat kwam door alles wat daarvoor was gebeurd, door hoe het seizoen eindigde, door de fax. Dat droeg ik allemaal aan het begin van dit seizoen nog met me mee. Maar nu voel ik me weer goed", zei Messi, die eind augustus via zijn advocaat een fax stuurde naar de clubleiding met de boodschap dat hij weg wilde bij Barcelona. Hij beriep zich op een afspraak dat hij na ieder seizoen gratis kan vertrekken. Volgens de leiding was Messi daar echter te laat mee. Na een dagenlange geruchtenstroom maakte Messi bekend dat hij toch in Catalonië blijft.
De ploeg van Koeman presteert vooralsnog wisselvallig. Messi heeft ook nog niet zijn oude vorm gevonden, al scoort hij de laatste weken weer regelmatig. De nummer 10 maakte zes doelpunten in La Liga en drie in de Champions League.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
13 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
17 uur geleden