Messi genomineerd voor titel nieuwkomer van het jaar in Amerika
MIAMI (ANP) - Lionel Messi is genomineerd voor de titel van nieuwkomer van het jaar in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS. De Argentijnse sterspeler kwam vanwege een blessure in slechts zes competitiewedstrijden in actie voor zijn club Inter Miami, maar behoort toch tot de drie finalisten voor de onderscheiding.
De 36-jarige Messi verhuisde afgelopen zomer van Paris Saint-Germain naar Inter Miami. Eind augustus debuteerde hij met een doelpunt bij zijn nieuwe club. In september raakte hij geblesseerd en miste onder meer de finale van de US Open Cup. Ook kwalificeerde Inter Miami zich niet voor de play-offs om het kampioenschap.
In de strijd om de titel nieuwkomer van het jaar heeft Messi concurrentie van de Griek Giorgos Giakoumakis van Atlanta United en de Duitser Eduard Lowen van St. Louis City. Messi stond ook op de lijst voor de titel meest waardevolle speler, maar behoort niet tot de drie finalisten in deze categorie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
38 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
6 uur geleden