Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi fit voor halve finale Copa América tegen Canada

Messi fit voor halve finale Copa América tegen Canada

NEW JERSEY (ANP/RTR) - Lionel Messi kan dinsdagavond in de halve finale van de Copa América tegen Canada gewoon spelen voor Argentinië. De 37-jarige vedette miste het laatste duel in de groepsfase door hamstringklachten, maar speelde in de na strafschoppen gewonnen kwartfinale tegen Ecuador weer de hele wedstrijd. Daarin oogde Messi echter niet volledig fit. In de penaltyserie miste hij vanaf de stip.

"Leo is in orde. Hij is goed uit de wedstrijd gekomen, dus hij zal erbij zijn, daar maken we ons geen zorgen over", zei bondscoach Lionel Scaloni op een voorbeschouwende persconferentie voor het duel in New Jersey. "Zijn niveau ziet er goed uit. Hij is van levensbelang voor ons."

Argentinië en Canada speelden in hun openingswedstrijd ook al tegen elkaar, een duel dat de Zuid-Amerikaanse titelverdediger met 2-0 won. Scaloni verwachtte dat zowel de Canadese bondscoach Jesse Marsch als hijzelf het dit keer anders gaat aanpakken. "Alle coaches leren om fouten eruit te halen en de tegenstander pijn te doen. We zullen proberen de bal te hebben en ze niet hun eigen spel te laten spelen."

De andere halve finale gaat woensdag tussen Colombia en Uruguay. Argentinië won het toernooi in 2021 voor de vijftiende keer.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

4 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

5 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

5 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

5 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

6 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

9 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

9 uur geleden