Messi en Lewandowski aan de aftrap voor beslissend duel
DOHA (ANP) - Lionel Messi en Robert Lewandowski maken woensdag vanaf 20.00 uur Nederlandse tijd uit wie langer in het WK blijft en wie niet. Beide topspelers verschijnen aan de aftrap van het beslissende duel in groep C tussen Argentinië en Polen.
Polen leidt na twee duels met 4 punten. Argentinië en Saudi-Arabië hebben allebei 3 punten en Mexico staat op 1 punt. Het zou ook kunnen dat Polen en Argentinië allebei doorgaan naar de achtste finales. Daarbij zijn ze afhankelijk van het resultaat tussen Mexico en Saudi-Arabië. Bij een gelijk puntenaantal geeft het doelsaldo de doorslag.
Oud-Ajacieden Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico zitten bij Argentinië op de bank, bij Polen geldt hetzelfde voor Arkadiusz Milik, ook voormalig speler van Ajax. Martínez en Milik waren de vorige wedstrijd nog wel basisspeler.
Het resultaat tussen Argentinië en Polen is mogelijk ook van belang voor het Nederlands elftal. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal treft zaterdag in de achtste finales de Verenigde Staten. De winnaar van die ontmoeting speelt zes dagen later tegen de winnaar uit poule C of Australië, dat als tweede eindigde in groep D.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
19 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
20 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
21 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
23 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
23 uur geleden