Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi en Lewandowski aan de aftrap voor beslissend duel

Messi en Lewandowski aan de aftrap voor beslissend duel

DOHA (ANP) - Lionel Messi en Robert Lewandowski maken woensdag vanaf 20.00 uur Nederlandse tijd uit wie langer in het WK blijft en wie niet. Beide topspelers verschijnen aan de aftrap van het beslissende duel in groep C tussen Argentinië en Polen.

Polen leidt na twee duels met 4 punten. Argentinië en Saudi-Arabië hebben allebei 3 punten en Mexico staat op 1 punt. Het zou ook kunnen dat Polen en Argentinië allebei doorgaan naar de achtste finales. Daarbij zijn ze afhankelijk van het resultaat tussen Mexico en Saudi-Arabië. Bij een gelijk puntenaantal geeft het doelsaldo de doorslag.

Oud-Ajacieden Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico zitten bij Argentinië op de bank, bij Polen geldt hetzelfde voor Arkadiusz Milik, ook voormalig speler van Ajax. Martínez en Milik waren de vorige wedstrijd nog wel basisspeler.

Het resultaat tussen Argentinië en Polen is mogelijk ook van belang voor het Nederlands elftal. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal treft zaterdag in de achtste finales de Verenigde Staten. De winnaar van die ontmoeting speelt zes dagen later tegen de winnaar uit poule C of Australië, dat als tweede eindigde in groep D.

Meer uit Voetbal

AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

13 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

16 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

16 uur geleden
Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

19 uur geleden
Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

22 uur geleden
Oranje-international Frimpong nadert rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.

22 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

1 dag geleden