Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi en Inter Miami uitgeschakeld in Champions Cup

Messi en Inter Miami uitgeschakeld in Champions Cup

MONTERREY (ANP/AFP) - Lionel Messi en zijn club Inter Miami zijn een plaats in de halve finales van de Concacaf Champions Cup misgelopen. Thuis won het Mexicaanse Monterrey met 3-1 nadat het eerder in de Verenigde Staten het eerste duel al met 2-1 had gewonnen. Messi miste dat duel nog door een blessure.

De Champions Cup is het belangrijkste toernooi voor clubs uit Noord-Amerika, de Caraïben en Centraal-Amerika. De winnaar plaatst zich voor het WK voor clubteams. In de halve finales neemt Monterrey het op tegen Columbus, de kampioen van de Amerikaanse competitie MLS.

Voor het eerst in een maand stond Messi in de basis, maar de achtvoudig wereldvoetballer van het jaar kon ook niet verhinderen dat de thuisploeg na ruim een uur met 3-0 leidde door doelpunten van Brandon Vazquez, Germán Berterame en Jesús Gallardo. Een doelpunt van Messi's ploeggenoot Luis Suárez was tussendoor afgekeurd. In de 78e minuut kreeg Jordi Alba, net als Suárez een voormalig ploeggenoot van Messi bij Barcelona, zijn tweede gele kaart waarna Miami met tien man verder moest. Diego Gomez maakte kort voor tijd nog wel de 3-1.

Meer uit Voetbal

Doelman Koeman verlengt contract bij Telstar

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn aflopende contract bij Telstar verlengd. De 31-jarige doelman heeft bijgetekend tot medio 2028, meldt de club uit Velsen-Zuid.

1 uur geleden
Voormalig Spaans international Cazorla (41) stopt

MADRID (ANP/Belga) - Voetballer Santi Cazorla beëindigt op 41-jarige leeftijd zijn carrière. Dat maakte hij donderdag bekend in een videoboodschap op sociale media.

1 uur geleden
Van Gaal stopt als adviseur van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal (74) stopt als adviseur van de raad van commissarissen (rvc) van Ajax. Dat heeft Van Gaal aan de raad laten weten, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

2 uur geleden
Engelse bondscoach roept ouders op: laat kinderen WK kijken

ATLANTA (ANP/RTR) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft na het gewonnen duel met de Democratische Republiek Congo (2-1) op het WK voetbal een oproep gedaan aan alle Engelse ouders. "Laat je kinderen voetbal kijken", richtte de 52-jarige Duitser zich tot ouders die wellicht moeite hebben om hun kinderen op tijd in bed te krijgen.

4 uur geleden
Gueye stopt bij Senegal zolang technische staf aanblijft

SEATTLE (ANP) - De Senegalese voetballer Pape Gueye heeft na het verlies tegen België (3-2) in de zestiende finales van het WK voetbal aangekondigd een pauze te nemen van de nationale ploeg "zolang deze technische staf aanblijft". Dat schrijft de 27-jarige middenvelder van het Spaanse Villarreal op Instagram.

5 uur geleden
België begint in WK-duel met Senegal met het vertrouwde elftal

SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.

17 uur geleden
Kane beleeft zijn 'heldenmoment' voor Engeland tegen Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.

17 uur geleden