Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi en Inter Miami uitgeschakeld in Champions Cup

Messi en Inter Miami uitgeschakeld in Champions Cup

MONTERREY (ANP/AFP) - Lionel Messi en zijn club Inter Miami zijn een plaats in de halve finales van de Concacaf Champions Cup misgelopen. Thuis won het Mexicaanse Monterrey met 3-1 nadat het eerder in de Verenigde Staten het eerste duel al met 2-1 had gewonnen. Messi miste dat duel nog door een blessure.

De Champions Cup is het belangrijkste toernooi voor clubs uit Noord-Amerika, de Caraïben en Centraal-Amerika. De winnaar plaatst zich voor het WK voor clubteams. In de halve finales neemt Monterrey het op tegen Columbus, de kampioen van de Amerikaanse competitie MLS.

Voor het eerst in een maand stond Messi in de basis, maar de achtvoudig wereldvoetballer van het jaar kon ook niet verhinderen dat de thuisploeg na ruim een uur met 3-0 leidde door doelpunten van Brandon Vazquez, Germán Berterame en Jesús Gallardo. Een doelpunt van Messi's ploeggenoot Luis Suárez was tussendoor afgekeurd. In de 78e minuut kreeg Jordi Alba, net als Suárez een voormalig ploeggenoot van Messi bij Barcelona, zijn tweede gele kaart waarna Miami met tien man verder moest. Diego Gomez maakte kort voor tijd nog wel de 3-1.

Meer uit Voetbal

Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

1 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

1 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

2 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

2 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

2 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

2 uur geleden
Borussia Dortmund boekt kleine zege tegen tien man van 1. FC Köln

KEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.

3 uur geleden