Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi en Inter Miami uitgeschakeld in Champions Cup

Messi en Inter Miami uitgeschakeld in Champions Cup

MONTERREY (ANP/AFP) - Lionel Messi en zijn club Inter Miami zijn een plaats in de halve finales van de Concacaf Champions Cup misgelopen. Thuis won het Mexicaanse Monterrey met 3-1 nadat het eerder in de Verenigde Staten het eerste duel al met 2-1 had gewonnen. Messi miste dat duel nog door een blessure.

De Champions Cup is het belangrijkste toernooi voor clubs uit Noord-Amerika, de Caraïben en Centraal-Amerika. De winnaar plaatst zich voor het WK voor clubteams. In de halve finales neemt Monterrey het op tegen Columbus, de kampioen van de Amerikaanse competitie MLS.

Voor het eerst in een maand stond Messi in de basis, maar de achtvoudig wereldvoetballer van het jaar kon ook niet verhinderen dat de thuisploeg na ruim een uur met 3-0 leidde door doelpunten van Brandon Vazquez, Germán Berterame en Jesús Gallardo. Een doelpunt van Messi's ploeggenoot Luis Suárez was tussendoor afgekeurd. In de 78e minuut kreeg Jordi Alba, net als Suárez een voormalig ploeggenoot van Messi bij Barcelona, zijn tweede gele kaart waarna Miami met tien man verder moest. Diego Gomez maakte kort voor tijd nog wel de 3-1.

Meer uit Voetbal

Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

13 minuten geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

52 minuten geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

1 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

11 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

12 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

12 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

12 uur geleden