Messi en Inter Miami uitgeschakeld in Champions Cup
MONTERREY (ANP/AFP) - Lionel Messi en zijn club Inter Miami zijn een plaats in de halve finales van de Concacaf Champions Cup misgelopen. Thuis won het Mexicaanse Monterrey met 3-1 nadat het eerder in de Verenigde Staten het eerste duel al met 2-1 had gewonnen. Messi miste dat duel nog door een blessure.
De Champions Cup is het belangrijkste toernooi voor clubs uit Noord-Amerika, de Caraïben en Centraal-Amerika. De winnaar plaatst zich voor het WK voor clubteams. In de halve finales neemt Monterrey het op tegen Columbus, de kampioen van de Amerikaanse competitie MLS.
Voor het eerst in een maand stond Messi in de basis, maar de achtvoudig wereldvoetballer van het jaar kon ook niet verhinderen dat de thuisploeg na ruim een uur met 3-0 leidde door doelpunten van Brandon Vazquez, Germán Berterame en Jesús Gallardo. Een doelpunt van Messi's ploeggenoot Luis Suárez was tussendoor afgekeurd. In de 78e minuut kreeg Jordi Alba, net als Suárez een voormalig ploeggenoot van Messi bij Barcelona, zijn tweede gele kaart waarna Miami met tien man verder moest. Diego Gomez maakte kort voor tijd nog wel de 3-1.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
16 minuten geledenVELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft Telstar, dat langdurig met tien man speelde, 1 punt bezorgd in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De doelman benutte na een achterstand van 0-2 twee strafschoppen (2-2).
19 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zeker een maand niet beschikken over verdediger Aaron Bouwman. Dat heeft de Amsterdamse club zondag gemeld op de eigen site. Bouwman raakte zaterdagavond geblesseerd in de thuiswedstrijd tegen PSV. Hij heeft onder anderen zijn borstbeen en long gekneusd en bracht de nacht van zaterdag op zondag door in het ziekenhuis. Naar verwachting mag hij zondagavond naar huis.
21 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ is in de Eredivisie ook na vijf speelronden nog zonder puntenverlies. De Alkmaarders knokten zich in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen na rust terug van een achterstand en wonnen met 3-2.
1 uur geledenCASABLANCA (ANP) - Hakim Ziyech heeft zijn contract bij Wydad Casablanca na minder dan een jaar laten ontbinden. De 33-jarige Marokkaanse aanvallende middenvelder kan transfervrij op zoek naar een nieuwe club.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino neemt volgend jaar maart zoals eerder aangekondigd deel aan de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA. De huidige preses van de wereldvoetbalbond staat zwaar onder druk na het afblazen van zijn plannen om aandelen van het WK te verkopen aan particuliere investeerders.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en FC Twente hebben zondag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. In een vermakelijk duel vielen alle doelpunten in de eerste helft. Na vijf wedstrijden staat Groningen negende met 7 punten, Twente staat gedeeld vijfde met 7 punten uit vier wedstrijden.
3 uur geleden