Messi denkt nog lang niet aan stoppen in Argentijns elftal
BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi denkt voorlopig niet aan stoppen bij het Argentijnse elftal. "Zolang ik me goed voel en kan blijven presteren, ga ik door", zei de 36-jarige stervoetballer op ESPN. "Het leek erop dat ik na het winnen van de wereldbeker in Qatar met pensioen zou gaan, maar nu wil ik niets liever dan bij de ploeg zijn. We beleven een bijzondere fase, ik wil er volop van genieten."
Heel ver vooruitkijken wil Messi niet. "Het enige waar ik nu aan denk, is de Copa América en daar spelen. De tijd zal leren of ik op ook nog op het WK van 2026 aanwezig zal zijn. Ik zal dan wel op een leeftijd zijn (39 jaar) die mij normaal gesproken niet toestaat om op het WK te spelen", aldus de achtvoudig winnaar van de Gouden Bal. "We zullen zien. Het behalen van de wereldtitel heeft mij gemoedsrust gegeven, omdat ik weet dat ik alles heb bereikt."
Argentinië verdedigt volgend jaar de titel in de Copa América. Het toernooi wordt in juni en juli 2024 gehouden in de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.
3 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.
4 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
6 uur geleden