Messi bij start nieuwe seizoen direct belangrijk voor Inter Miami
FORT LAUDERDALE (ANP/DPA) - Inter Miami is goed begonnen aan het nieuwe seizoen in de Major League Soccer in de Verenigde Staten. De club van mede-eigenaar David Beckham won met 2-0 van Real Salt Lake.
Lionel Messi was direct belangrijk voor Inter Miami. De 36-jarige Argentijn gaf in de 39e minuut de assist bij de openingstreffer van Robert Taylor en bij de 2-0 van Diego Gómez stond hij aan de basis van de aanval.
Messi voetbalt bij Inter Miami met Sergio Busquets, Jordi Alba en sinds dit seizoen ook met Luis Suárez, oud-ploeggenoten van FC Barcelona. "De eerste wedstrijd thuis winnen is belangrijk", aldus Suárez. "We willen Inter Miami aan titels helpen dit jaar."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
2 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
19 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
23 uur geleden