Messi bezorgt Inter Miami Supporters' Shield met twee doelpunten
COLUMBUS (ANP) - Lionel Messi heeft zich met Inter Miami in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS) verzekerd van de eerste plaats na de reguliere competitie. De Argentijn, net terug van een blessure, bewees zijn waarde door in de uitwedstrijd tegen Columbus Crew twee keer te scoren: 2-3.
Beide doelpunten van de Argentijnse stervoetballer vielen kort voor de pauze. Eerst werkte hij af na een assist van Jordi Alba, enkele minuten later benutte Messi een vrije trap, goed voor zijn zestiende en zeventiende competitiedoelpunt. In de tweede helft kwam ook Luis Suárez tot scoren voor Inter Miami.
Met 68 punten uit 32 wedstrijden is Miami nu al zeker van de koppositie na het reguliere seizoen, dat 34 speeldagen telt. Het levert de club van mede-eigenaar David Beckham het zogenoemde Supporters' Shield op. Inter Miami heeft in de play-offs telkens het thuisvoordeel. In de play-offs wordt gestreden om de landstitel.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
6 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
16 uur geleden