Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi begrijpt onvrede in Hongkong, maar blessure was 'pure pech'

Messi begrijpt onvrede in Hongkong, maar blessure was 'pure pech'

TOKIO (ANP/RTR) - Lionel Messi snapt de onvrede in Hongkong over zijn afwezigheid afgelopen zondag in een oefenwedstrijd. Maar de aanvaller van Inter Miami kon er weinig aan doen, omdat hij een blessure had. "Het was pure pech, maar helaas kan dit gebeuren in het voetbal", zei de Argentijnse stervoetballer tegen verslaggevers.

Messi haakte af met een beenblessure voor het duel in Hongkong, waar een kleine 40.000 mensen een duur kaartje hadden gekocht om de sterspeler in actie te zien. De achtvoudig winnaar van de Gouden Bal bleef echter tot groot ongenoegen van de toeschouwers de hele wedstrijd in de dug-out.

"Ik voelde ongemak en heb een MRI-scan laten maken en daaruit kwam een zwelling naar voren. Ik begrijp heel goed dat mensen er naar uitkeken en ik hoop dat er nog een kans voor mij komt om in Hongkong te spelen", aldus Messi.

Reikhalzend

Hij kan ook niet garanderen dat hij woensdag meespeelt in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Vissel Kobe in de Japanse hoofdstad Tokio. "Ik voel me een stuk beter en wil echt graag spelen, maar ik weet niet of ik kan meedoen. Dinsdag na de training weet ik meer. Ik heb er wel een goed gevoel bij."

Ook in Tokio kijken fans reikhalzend uit naar een optreden van Messi. De kaartjes voor de wedstrijd variëren in prijs van omgerekend 65 tot 1200 euro.

Meer uit Voetbal

Twente-vrouwen spelen gelijk bij Benfica in Champions League

LISSABON (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben bij Benfica het tweede punt van dit Champions League-seizoen gepakt. In het vrijwel lege Estádio da Luz in Lissabon bezorgde Cristina Martín-Prieto de thuisploeg in de tweede helft een voorsprong, maar Lynn Groenewegen redde een gelijkspel voor de kampioen van Nederland: 1-1.

2 uur geleden
Halve finales en finale van EK 2028 op Wembley

LONDEN (ANP/DPA) - Tijdens het EK voetbal van 2028 worden beide halve finales en de finale op het Londense Wembley gespeeld. Een van de kwartfinales is ook in het iconische stadion met een capaciteit van 86.000 toeschouwers, de andere zijn in het Ierse Dublin, het Schotse Glasgow en Cardiff in Wales. Dat heeft de Europese voetbalbond UEFA bekendgemaakt in Londen.

3 uur geleden
Ajax-vrouwen verliezen thuis met 3-1 van Hammarby in Europa Cup

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben het eerste duel uit de achtste finales van de Europa Cup met duidelijke cijfers verloren van Hammarby IF: 1-3. De nummer 2 van Zweden is daarmee de grote favoriet om volgende week op eigen veld een plek bij de laatste acht veilig te stellen.

3 uur geleden
Voetbalsters PSV lijden late thuisnederlaag in Europa Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben in de slotfase van het Europa Cup-duel met Eintracht Frankfurt een voorsprong uit handen gegeven. Dankzij treffers in de 85e en 90e minuut wonnen de Duitsers het eerste duel uit de achtste finales alsnog in Eindhoven: 1-2.

4 uur geleden
Bellingham volgens Tuchel niet zeker van basisplek op WK

LONDEN (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel heeft middenvelder Jude Bellingham gewaarschuwd dat hij niet zeker is van een basisplek bij Engeland op het WK volgend jaar. Aston Villa-voetballer Morgan Rogers maakte afgelopen interlandperiode bij afwezigheid van Bellingham een goede indruk en is ook een serieuze kandidaat voor de positie van aanvallende middenvelder, zei Tuchel.

8 uur geleden
Spits Weghorst haakt af bij Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Spits Wout Weghorst is afgehaakt bij het Nederlands elftal. De 33-jarige Ajacied meldde zich al met lichte klachten in Zeist en blijkt niet fit genoeg om mee te doen in het WK-kwalificatieduel met Polen van vrijdag. Uit voorzorg had Strasbourg-spits Emmanuel Emegha zich al bij de selectie aangesloten.

9 uur geleden
Edwards nieuwe coach van Wolverhampton Wanderers

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft Rob Edwards aangetrokken als nieuwe hoofdcoach. De voormalige voetballer van de Wolves is de opvolger van de eerder deze maand ontslagen Portugees Vítor Pereira en heeft een contract tot en met 2029 getekend.

10 uur geleden