Messi begrijpt onvrede in Hongkong, maar blessure was 'pure pech'
TOKIO (ANP/RTR) - Lionel Messi snapt de onvrede in Hongkong over zijn afwezigheid afgelopen zondag in een oefenwedstrijd. Maar de aanvaller van Inter Miami kon er weinig aan doen, omdat hij een blessure had. "Het was pure pech, maar helaas kan dit gebeuren in het voetbal", zei de Argentijnse stervoetballer tegen verslaggevers.
Messi haakte af met een beenblessure voor het duel in Hongkong, waar een kleine 40.000 mensen een duur kaartje hadden gekocht om de sterspeler in actie te zien. De achtvoudig winnaar van de Gouden Bal bleef echter tot groot ongenoegen van de toeschouwers de hele wedstrijd in de dug-out.
"Ik voelde ongemak en heb een MRI-scan laten maken en daaruit kwam een zwelling naar voren. Ik begrijp heel goed dat mensen er naar uitkeken en ik hoop dat er nog een kans voor mij komt om in Hongkong te spelen", aldus Messi.
Reikhalzend
Hij kan ook niet garanderen dat hij woensdag meespeelt in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Vissel Kobe in de Japanse hoofdstad Tokio. "Ik voel me een stuk beter en wil echt graag spelen, maar ik weet niet of ik kan meedoen. Dinsdag na de training weet ik meer. Ik heb er wel een goed gevoel bij."
Ook in Tokio kijken fans reikhalzend uit naar een optreden van Messi. De kaartjes voor de wedstrijd variëren in prijs van omgerekend 65 tot 1200 euro.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
46 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.
49 minuten geledenPAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.
50 minuten geledenDOHA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de Qatar Open gewonnen. In Doha kwam hij in de finale geen moment in de problemen tegen Arthur Fils, de Franse nummer 40 van de wereld. Alcaraz won in twee sets: 6-2 6-1.
51 minuten geledenLECCE (ANP) - Internazionale heeft drie dagen na de zware nederlaag in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Bodø/Glimt (3-1) een moeizame zege geboekt bij Lecce. De koploper van de Serie A won dankzij twee late doelpunten met 2-0 van de nummer 17.
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.
2 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.
3 uur geleden