Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mes gevonden tijdens onderzoek naar steekincident Nieuwegein

Mes gevonden tijdens onderzoek naar steekincident Nieuwegein

NIEUWEGEIN (ANP) - In de buurt van de Anemoonstraat in Nieuwegein is op het dak van een schuurtje een mes gevonden, ziet een fotograaf van het ANP. Zaterdagmiddag werd in die straat een 11-jarig meisje doodgestoken. De politie kan de vondst van het mes nog niet bevestigen.

Een woordvoerder van de politie laat ook weten op dit moment geen verdere mededelingen over het onderzoek te kunnen doen, omdat de aangehouden verdachte in volledige beperkingen zit. Dit betekent dat hij alleen contact mag hebben met een advocaat. Maandag komt de driehoek (politie, Openbaar Ministerie en burgemeester) opnieuw bijeen voor overleg over de zaak.

Rond een parkeervak bij de Anemoonstraat is zondag een herdenkingsplek ingericht voor het doodgestoken meisje. Mensen leggen daar bloemen, knuffels en kaartjes neer.

Kort na het steekincident werd in Nieuwegein de 29-jarige verdachte aangehouden. De man uit Nieuwegein heeft zowel de Nederlandse als de Marokkaanse nationaliteit, meldde de politie zondagochtend. Het 11-jarige slachtoffer was geboren in Eritrea.

Meer uit Binnenland

Veel scholieren: mensen met andere seksuele voorkeur niet gelijk

AMSTERDAM (ANP) - Meer dan vier op de tien Nederlandse scholieren vinden niet dat mensen met een andere seksuele geaardheid gelijk zijn. Dat concluderen wetenschappers na een onderzoek onder middelbare scholieren in opdracht van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

49 minuten geleden
Ruim 1700 aanmeldingen voor claim tegen Chemours

DORDRECHT (ANP) - Meer dan 1700 mensen hebben zich aangesloten bij de nieuwe massaclaim tegen chemieconcern Chemours in Dordrecht. De stichting PFAS Vrij Green Claim kondigde bijna twee weken geleden aan namens omwonenden van de fabriek naar de civiele rechter te stappen. De organisatie wil afdwingen dat Chemours per direct stopt met het uitstoten van PFAS-stoffen en dat inwoners in en rond Dordrecht een schadevergoeding krijgen.

51 minuten geleden
Hoger beroep Ali B leidde tot paniek bij Jill Helena 

AMSTERDAM (ANP) - Het hoger beroep in de zaak tegen Ali B heeft paniek teweeggebracht bij zangeres Jill Helena, die aangifte van aanranding heeft gedaan tegen de rapper. Dat zei haar advocaat Sébas Diekstra bij het hof in Amsterdam.

59 minuten geleden
Nederlandse man (49) doodgestoken op Bali

BALI (ANP/AFP) - Op het Indonesische eiland Bali is maandagavond een Nederlandse toerist doodgestoken. Het gaat om een 49-jarige man, meldt persbureau AFP.

1 uur geleden
Onduidelijkheid over moord Loek van Dam valt nabestaande zwaar

DEN HAAG (ANP) - Het uitblijven van antwoorden over de moord op zijn vader is "buitengewoon zwaar", laat de zoon van de in 1992 vermoorde Loek van Dam weten via zijn advocaat Sébas Diekstra. De rechtbank sprak verdachte Ruben B. dinsdag vrij van betrokkenheid bij de moord.

1 uur geleden
Slachtofferadvocaat in zaak Ali B: cliënte uit op erkenning

AMSTERDAM (ANP) - De vrouw die tegen Ali B aangifte heeft gedaan van aanranding en verkrachting in Heiloo, "is in dit hele proces alleen maar uit op erkenning". Dit zei haar advocaat Bernard Sprenger dinsdag op de eerste zittingsdag in de zedenzaak tegen Ali B.

1 uur geleden
Ali B blijft aanranding Jill Helena ontkennen: we waren intiem

AMSTERDAM (ANP) - Ali B blijft ontkennen dat hij in mei 2018 zangeres Jill Helena heeft aangerand in de auto bij het Martin Luther Kingpark in Amsterdam. Volgens Ali B was het alleen zoenen, met wederzijdse toestemming. Ze hadden een langdurige affaire, zei hij.

3 uur geleden