Mertens zeker drie weken uitgeschakeld door enkelblessure
NAPELS (ANP/BELGA) - Voetballer Dries Mertens is zeker drie weken uitgeschakeld. De aanvaller van Napoli heeft in het duel met Internazionale een enkelblessure opgelopen, zo bevestigt zijn club Napoli. Na drie weken rust zal de situatie van de Belgisch international worden geëvalueerd.
Mertens is al begonnen met de revalidatie en zal tijdens de kerstperiode terugkeren naar België om er verder te werken aan zijn herstel. De spits van Napoli viel woensdagavond al vroeg uit in de wedstrijd tegen Inter. Hij verstapte zich bij het geven van een voorzet aan de achterlijn.
Mertens ging ondersteund door verzorgers van Napoli van het veld. "Mertens heeft een verstuiking aan de linkerenkel waarbij de binnenste enkelbanden zijn geraakt", aldus de club na onderzoek. Napoli verloor de wedstrijd van Inter met 1-0.
Meer uit Voetbal
PTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.
2 uur geledenNYON (ANP) - Menno Geelen, algemeen directeur van Ajax, is benoemd in het bestuur van European Football Clubs (EFC). De EFC is de belangrijkste belangenorganisatie van Europese voetbalclubs. De Nederlandse clubs, de KNVB en de Eredivisie steunden de kandidatuur van Geelen.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR/AFP) - Er moet een nieuwe, wereldwijde bond komen waarin voetbalclubs zich kunnen verenigen. Dat zei Nasser Al-Khelaïfi dinsdag bij de algemene vergadering van de European Football Clubs (EFC) in Kopenhagen. Al-Khelaïfi is voorzitter van deze organisatie en bekleedt diezelfde functie bij Paris Saint-Germain.
3 uur geledenPARMA (ANP) - Alberto Gilardino is de nieuwe coach van Parma. De 44-jarige oud-international van Italië is de opvolger van Carlos Cuesta, die twee dagen geleden vertrok bij de nummer 15 van de Serie A.
4 uur geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Ferhat Gündoğdu, de voorzitter van de Turkse voetbalscheidsrechtersorganisatie MHK, is samen met zijn vicevoorzitter en nog vijf anderen gearresteerd. Dat maakte de Turkse justitieminister Akın Gürlek dinsdag bekend via X.
8 uur geleden