Mertens verlengt contract bij Napoli tot medio 2022
NAPOLI (ANP/BELGA) - Dries Mertens blijft bij Napoli. De topscorer aller tijden van de Italiaanse club, die onlangs zijn totaal op 122 doelpunten bracht, heeft zijn aflopende contract verlengd tot medio 2022.
De 33-jarige Mertens speelt al sinds 2013 bij Napoli, dat hem zeven jaar geleden overnam van PSV. Daarvoor speelde hij voor FC Utrecht en AGOVV.
"Blij om nog langer samen te zijn. Lang leve Dries", schreef voorzitter Aurelio De Laurentiis op Twitter bij een foto waarop hij de Belg de hand schudde.
"Dries is gehecht geraakt aan het Napoli-shirt en de aankondiging van de verlenging zal er snel komen. Met zijn hoofd is hij altijd bij Napoli gebleven, maar toch hadden we angst hem te verliezen", liet technisch directeur Cristiano Giuntoli anderhalve week geleden al optekenen.
Napoli neemt het woensdagavond in de Italiaanse bekerfinale op tegen Juventus.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondag de laatste training voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd van maandag tegen Litouwen afgewerkt met 22 spelers. Aan het begin van de middag verscheen, naast de 21 speelgerechtigde internationals, ook Jan Paul van Hecke op het veld. De verdediger van Brighton & Hove Albion is na zijn gele kaart van vrijdag in Warschau tegen Polen (1-1) geschorst tegen Litouwen, maar blijft wel bij de groep.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft de maatregelen tegen beledigende onlineberichten tegen spelers en officials aangescherpt. Dat maakte de FIFA zondag, op de Internationale Dag voor Tolerantie, bekend. De bond benadrukte tevens dat haat en discriminatie geen plaats hebben in het voetbal.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft maandag niet de beschikking over Justin Kluivert voor het laatste WK-kwalificatieduel met Litouwen. De middenvelder heeft vrijdag een blessure opgelopen in de wedstrijd tegen Polen (1-1) en is teruggekeerd naar zijn club Bournemouth. Dat meldt de KNVB zondag.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
11 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
14 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
15 uur geleden