Mercedes ziet Red Bull als grote favoriet voor F1-race Bahrein
SAKHIR (ANP) - Teambaas Toto Wolff is evenals Lewis Hamilton pessimistisch over de kansen van Mercedes in de openingsrace van de Formule 1 in Bahrein. "Zoals we er nu voor staan, doen we niet mee om de zege. Afgaande op de trainingen, kunnen we niet mee met de snelsten en lijkt Red Bull boven iedereen uit te stijgen", zei de Oostenrijker op het circuit van Sakhir. Red Bull is het team van wereldkampioen Max Verstappen.
"We zijn met bepaalde verwachtingen aan het seizoen begonnen en we voldoen niet aan die verwachtingen. We zijn hard bezig om erachter te komen waar we precies tekortschieten. Ik denk dat het eenvoudige oplossingen zijn, maar het kan een paar races duren voordat we presteren op het gewenste niveau", aldus Wolff.
De teambaas kan er in zekere zin mee leven dat de Duitse renstal, die jarenlang superieur was in de Formule 1, nu een terugslag meemaakt. "De drastische regelwijzigingen zijn bedoeld om het veld op te schudden, dus het is niet raar dat de pikorde aan het begin van 2022 anders is dan die aan het eind van 2021. Het is voor Mercedes een uitdagende situatie, maar we zijn wel vaker een seizoen slecht gestart en bovenaan geëindigd."
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is zijn toernooi in de viermansbob op de Spelen van Milaan begonnen met de twintigste tijd. Met remmers Jelen Franjic, Janko Franjic en Timme Koster noteerde de piloot in de eerste run in het Cortina Sliding Centre een tijd van 55,09. Daarmee was hij 1,18 seconde langzamer dan de Duitser Johannes Lochner. Die was met een run van 53,91 veel sneller dan de concurrentie.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Bokslegende Floyd Mayweather (48) gaat later dit jaar weer een professionele wedstrijd vechten. Via zijn promotor CSI Sports heeft de oud-wereldkampioen in vijf gewichtsklassen aangekondigd voor de vierde keer terug te keren uit zijn pensioen. Zijn laatste gevecht was in 2017, toen de Amerikaan won van de Ier Conor McGregor.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt had vrijdag na afloop van het olympische shorttracktoernooi even nodig om Jens van 't Wout te omschrijven. "Jens is een magische vakidioot met een gebruiksaanwijzing", zei hij over de Nederlandse uitblinker op de Winterspelen van Milaan. Van 't Wout won drie keer goud en een keer brons.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Met zeven olympische records is de organisatie van de Spelen van Milaan erin geslaagd een snelle ijsvloer neer te leggen voor het langebaanschaatsen. De tijdelijke schaatsbaan in twee hallen van het beurscomplex doet daarmee niet onder voor traditionele ijsstadions.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Niels Kerstholt was vrijdag op de Spelen van Milaan van iedereen het meest blij met de behaalde gouden olympische medaille op de aflossing. De bondscoach maakte zelf twaalf jaar geleden deel uit van het Nederlandse shorttrackteam dat in Sotsji op pijnlijke wijze naast eremetaal greep.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.
14 uur geleden