Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mercedes ziet Red Bull als grote favoriet voor F1-race Bahrein

Mercedes ziet Red Bull als grote favoriet voor F1-race Bahrein

SAKHIR (ANP) - Teambaas Toto Wolff is evenals Lewis Hamilton pessimistisch over de kansen van Mercedes in de openingsrace van de Formule 1 in Bahrein. "Zoals we er nu voor staan, doen we niet mee om de zege. Afgaande op de trainingen, kunnen we niet mee met de snelsten en lijkt Red Bull boven iedereen uit te stijgen", zei de Oostenrijker op het circuit van Sakhir. Red Bull is het team van wereldkampioen Max Verstappen.

"We zijn met bepaalde verwachtingen aan het seizoen begonnen en we voldoen niet aan die verwachtingen. We zijn hard bezig om erachter te komen waar we precies tekortschieten. Ik denk dat het eenvoudige oplossingen zijn, maar het kan een paar races duren voordat we presteren op het gewenste niveau", aldus Wolff.

De teambaas kan er in zekere zin mee leven dat de Duitse renstal, die jarenlang superieur was in de Formule 1, nu een terugslag meemaakt. "De drastische regelwijzigingen zijn bedoeld om het veld op te schudden, dus het is niet raar dat de pikorde aan het begin van 2022 anders is dan die aan het eind van 2021. Het is voor Mercedes een uitdagende situatie, maar we zijn wel vaker een seizoen slecht gestart en bovenaan geëindigd."

Meer uit Sport

Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

45 minuten geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

3 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

5 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

5 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

8 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

9 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

9 uur geleden