Mercedes ziet Red Bull als grote favoriet voor F1-race Bahrein
SAKHIR (ANP) - Teambaas Toto Wolff is evenals Lewis Hamilton pessimistisch over de kansen van Mercedes in de openingsrace van de Formule 1 in Bahrein. "Zoals we er nu voor staan, doen we niet mee om de zege. Afgaande op de trainingen, kunnen we niet mee met de snelsten en lijkt Red Bull boven iedereen uit te stijgen", zei de Oostenrijker op het circuit van Sakhir. Red Bull is het team van wereldkampioen Max Verstappen.
"We zijn met bepaalde verwachtingen aan het seizoen begonnen en we voldoen niet aan die verwachtingen. We zijn hard bezig om erachter te komen waar we precies tekortschieten. Ik denk dat het eenvoudige oplossingen zijn, maar het kan een paar races duren voordat we presteren op het gewenste niveau", aldus Wolff.
De teambaas kan er in zekere zin mee leven dat de Duitse renstal, die jarenlang superieur was in de Formule 1, nu een terugslag meemaakt. "De drastische regelwijzigingen zijn bedoeld om het veld op te schudden, dus het is niet raar dat de pikorde aan het begin van 2022 anders is dan die aan het eind van 2021. Het is voor Mercedes een uitdagende situatie, maar we zijn wel vaker een seizoen slecht gestart en bovenaan geƫindigd."
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen zijn tweede startbewijs voor de Olympische Spelen veroverd. De 21-jarige Groninger won de 1000 meter in 1.06,84. Hij bleef wereldkampioen Joep Wennemars en Kjeld Nuis voor.
8 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Voor de Belgische veldrijder Laurens Sweeck is door een val tijdens de Azencross van Loenhout het seizoen maandag voortijdig geƫindigd. De leider in het klassement om de wereldbeker heeft een schouderblessure opgelopen, meldt zijn ploeg Crelan-Corendon.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Milaan. De 30-jarige Friezin van Reggeborgh won op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1500 meter in 1.53,02. Femke Kok werd verrassend tweede in 1.53,03. Marijke Groenewoud werd derde met 1.53,05.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune is er niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de 1500 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De regerend wereldkampioene op die afstand eindigde op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen met 1.53,21 als vierde.
9 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Lisa van Belle en Lorena Wiebes hebben op de slotdag van de Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen in Apeldoorn de titel veroverd op de koppelkoers. Voor Wiebes, die dit jaar op de weg 25 overwinningen boekte, was het haar vierde succes dit NK.
10 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook in de Azencross van Loenhout zijn ongeslagen status als veldrijder deze winter behouden. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck reed in de cross die meetelt voor de X2O-trofee vanaf de vierde van acht ronden alleen voorop, nadat zijn rivaal Wout van Aert te maken had gekregen met een lekke band.
11 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Lucinda Brand heeft maandag de Azencross gewonnen, een veldrit die meetelt voor de X2O-trofee in het Belgische Loenhout. Voor de 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions was het haar twaalfde zege op rij.
13 uur geleden