Mercedes ziet Red Bull als grote favoriet voor F1-race Bahrein
SAKHIR (ANP) - Teambaas Toto Wolff is evenals Lewis Hamilton pessimistisch over de kansen van Mercedes in de openingsrace van de Formule 1 in Bahrein. "Zoals we er nu voor staan, doen we niet mee om de zege. Afgaande op de trainingen, kunnen we niet mee met de snelsten en lijkt Red Bull boven iedereen uit te stijgen", zei de Oostenrijker op het circuit van Sakhir. Red Bull is het team van wereldkampioen Max Verstappen.
"We zijn met bepaalde verwachtingen aan het seizoen begonnen en we voldoen niet aan die verwachtingen. We zijn hard bezig om erachter te komen waar we precies tekortschieten. Ik denk dat het eenvoudige oplossingen zijn, maar het kan een paar races duren voordat we presteren op het gewenste niveau", aldus Wolff.
De teambaas kan er in zekere zin mee leven dat de Duitse renstal, die jarenlang superieur was in de Formule 1, nu een terugslag meemaakt. "De drastische regelwijzigingen zijn bedoeld om het veld op te schudden, dus het is niet raar dat de pikorde aan het begin van 2022 anders is dan die aan het eind van 2021. Het is voor Mercedes een uitdagende situatie, maar we zijn wel vaker een seizoen slecht gestart en bovenaan geƫindigd."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting maakt na twee jaar weer deel uit van de Nederlandse shorttrackselectie. De 28-jarige Friezin stapte woensdag in de Milano Ice Skating Arena het ijs op voor de ochtendtraining. Voor het team van bondscoach Niels Kerstholt was het de eerste oefensessie na de pijnlijke uitschakeling van dinsdag in de halve finale op de gemengde aflossing, waarin Xandra Velzeboer onderuitging.
52 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard komt alsnog in actie op het ABN AMRO Open in Rotterdam. De 17-jarige debutant vervangt woensdag als lucky loser de geblesseerde Aleksandar Vukic uit Australiƫ in de partij tegen de Zwitserse routinier Stan Wawrinka.
53 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft in de dagen voor zijn olympische debuut in Milaan veel aan zijn 36-jarige ploeggenoot Kjeld Nuis. De drievoudig olympisch kampioen helpt de 22-jarige Groninger om het luchtig te houden. "Geer en Goor worden we genoemd", zegt De Boo. "Hij is Goor en ik ben Geer, denk ik."
17 uur geledenMILAAN (ANP) - De schaatsers die woensdag de 1000 meter rijden, hebben vol bewondering gekeken naar het optreden van Jutta Leerdam op diezelfde afstand afgelopen maandag op de Olympische Spelen van Milaan. Leerdam schaatste in een olympisch record van 1.12,31 naar het goud.
17 uur geleden