Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mercedes wordt dit seizoen niet nog sneller

Mercedes wordt dit seizoen niet nog sneller

PORTIMÃO (ANP) - De Formule 1-auto van Mercedes wordt dit jaar niet nog sneller dan hij al is. De Duitse renstal brengt geen verbeteringen meer aan en richt zich nu al op volgend seizoen, zegt teambaas Toto Wolff op de website van de koningsklasse.

De renstal kan het zich permitteren, want de Mercedes is verreweg de beste auto in het veld en de wereldtitel kan de Brit Lewis Hamilton praktisch niet meer ontgaan. Hij won zeven van de elf races en zijn teamgenoot Valtteri Bottas schreef twee grands prix op zijn naam. "We zijn al een tijd geleden gestopt met het ontwikkelen van updates. Dat is grondig doordacht, want niet ieder kampioenschap kun je ervoor kiezen zo vroeg al de boeken te sluiten", aldus Wolff.

Gevolg is dat naaste concurrent Red Bull de rest van het jaar het gat naar Mercedes kan dichten. De renstal van Max Verstappen voerde nog een flinke update door in de Grote Prijs van de Eifel en die had meteen effect. Verstappen zat op de Nürburgring kort achter de Mercedessen in de kwalificatie en gaf ook in de race betrekkelijk weinig toe op Hamilton. Hij finishte als tweede op amper 5 seconden.

"De regels voor volgend jaar veranderen nog behoorlijk en om die reden hebben we onze aandacht al naar de auto van 2021 verschoven. Daarom zie je nu ook dat de verhoudingen tussen de teams in het huidige kampioenschap verschuiven. Het zal voor ons wat moeilijker worden om nog elke race te winnen", aldus Wolff.

De eerstvolgende race is de Grote Prijs van Portugal komend weekeinde. De Formule 1 maakt dan zijn debuut op het circuit van Portimão.

Meer uit Sport

Shorttrackster Fontana wint op EK 1500 meter, zilver voor Deltrap

TILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoë Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.

6 minuten geleden
Venus Williams (45) als oudste deelnemer snel klaar in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.

1 uur geleden
Nederlandse shorttrackers pakken op EK goud op gemengde aflossing

TILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.

1 uur geleden
Alcaraz zonder setverlies naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiër Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.

2 uur geleden
Pijnlijke uitschakeling Lamens in eerste ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Suzan Lamens is uitgeschakeld in de eerste ronde van de Australian Open. De beste tennisster van Nederland leed in Melbourne een pijnlijke nederlaag in drie sets (6-3 5-7 2-6) tegen de voor Oostenrijk uitkomende Russische Anastasia Potapova.

3 uur geleden
Zverev bereikt na haperende start tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft na een aarzelende start de tweede ronde bereikt van de Australian Open. De nummer 3 van de wereld rekende in vier sets af met de Canadees Gabriel Diallo: 6-7 (1) 6-1 6-4 6-2.

6 uur geleden
Handballers verliezen op EK van Zweden ondanks sterk begin

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handbalmannen hebben hun eerste duel op het EK verloren van Zweden. Ondanks het verlies liet de ploeg van bondscoach Staffan Olsson zich van zijn beste kant zien. Tegen de recordwinnaar van het EK en medegastland van dit toernooi werd het 36-31.

16 uur geleden