Mercedes toont ook dominantie in tweede vrije training Barcelona
BARCELONA (ANP) - Het team Mercedes heeft ook in de tweede vrije training op het circuit van Barcelona de beste tijden gereden voorafgaand aan de Grote Prijs van Spanje. Lewis Hamilton was de snelste in een tijd van 1.16,883, gevolgd door teamgenoot Valteri Bottas. Max Verstappen eindigde de training als derde op 0,821 seconde van de leider.
Daniel Ricciardo (Renault) en Romain Grosjean (Haas) reden verdienstelijk naar de vierde en vijfde tijd, voor de Ferrari van Charles Leclerc.
Verstappens teamgenoot Alexander Albon bij Red Bull Racing kon geen potten breken in de tweede trainingssessie van de dag met een dertiende plek, vlak achter Sebastian Vettel in zijn Ferrari. Sergio PƩrez reed na twee weken afwezigheid wegens corona een solide training met een achtste tijd.
Het middenveld ligt na de tweede training behoorlijk dicht op elkaar. Hamilton dook als enige onder de 1.17 minuten terwijl de nummers twee, drie en vier onder de 1.18 bleven. De plaatsen vijf tot en met vijftien lagen op een halve seconde van elkaar.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
8 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
9 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechiƫ, die ziek is.
11 uur geleden