Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mercedes toont ook dominantie in tweede vrije training Barcelona

Mercedes toont ook dominantie in tweede vrije training Barcelona

BARCELONA (ANP) - Het team Mercedes heeft ook in de tweede vrije training op het circuit van Barcelona de beste tijden gereden voorafgaand aan de Grote Prijs van Spanje. Lewis Hamilton was de snelste in een tijd van 1.16,883, gevolgd door teamgenoot Valteri Bottas. Max Verstappen eindigde de training als derde op 0,821 seconde van de leider.

Daniel Ricciardo (Renault) en Romain Grosjean (Haas) reden verdienstelijk naar de vierde en vijfde tijd, voor de Ferrari van Charles Leclerc.

Verstappens teamgenoot Alexander Albon bij Red Bull Racing kon geen potten breken in de tweede trainingssessie van de dag met een dertiende plek, vlak achter Sebastian Vettel in zijn Ferrari. Sergio Pérez reed na twee weken afwezigheid wegens corona een solide training met een achtste tijd.

Het middenveld ligt na de tweede training behoorlijk dicht op elkaar. Hamilton dook als enige onder de 1.17 minuten terwijl de nummers twee, drie en vier onder de 1.18 bleven. De plaatsen vijf tot en met vijftien lagen op een halve seconde van elkaar.

Meer uit Sport

Waterpolosters naar tussenronde op WK na zege op China

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore hun laatste poulewedstrijd met 13-7 gewonnen van China. Met de zege plaatste de ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis zich voor een duel in de tussenronde met Nieuw-Zeeland.

11 uur geleden
Voor Brits talent Onley wordt top vijf in Tour toekomstig doel

TOULOUSE (ANP/RTR) - Met de Schot Oscar Onley heeft de Nederlandse ploeg Picnic PostNL een renner in dienst die de komende jaren een hoofdrol hoopt te vertolken in de Tour de France. "Een plek bij de eerste vijf in het eindklassement zou heel bijzonder zijn", vertelde de talentvolle klimmer op de rustdag van de Tour de France in Toulouse. "Ik denk dat dat het doel gaat worden de komende jaren." Onley ligt nog twee jaar vast bij het team van Iwan Spekenbrink.

11 uur geleden
In Tour gevallen sprinter Philipsen neemt Coquard niets kwalijk

TOULOUSE (ANP/BELGA) - Jasper Philipsen koestert geen wrok tegenover Bryan Coquard, de Franse renner die de val van de Belgische sprinter veroorzaakte in de derde etappe van de Tour de France. "Het was een koersincident. Het had niet mogen gebeuren, maar hij kon er ook niets aan doen. Ik verwijt hem niets", zei Philipsen, die breuken opliep en moest opgeven, in een digitaal persgesprek op de rustdag van de Tour.

11 uur geleden
Belgische turnkampioene Derwael beëindigt carrière

GENT (ANP) - Voormalig olympisch kampioene Nina Derwael beëindigt haar turncarrière. De 25-jarige Belgische wil haar lichaam niet langer zwaar belasten.

13 uur geleden
Tennisster Rus eenvoudig naar tweede ronde in Hamburg

HAMBURG (ANP) - Arantxa Rus heeft de tweede ronde van het tennistoernooi van Hamburg bereikt. De nummer 119 van de wereldranglijst rekende in iets meer dan een uur af met Sada Nahimana uit Burundi: 6-2 6-1.

14 uur geleden
Topatleet Tola keert in oktober terug naar marathon Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Olympisch kampioen Tamirat Tola staat op 19 oktober aan de start van de marathon van Amsterdam. Dat maakte de organisatie dinsdag bekend. De 33-jarige Ethiopiër won eerder in 2021 de wedstrijd in de hoofdstad in een tijd van 2.03.39, wat nog altijd een parcoursrecord en zijn persoonlijk record is.

14 uur geleden
Zwemster Schouten op de weg terug na gezondheidsklachten

BODEGRAVEN (ANP) - Zwemster Tes Schouten is op de weg terug na gezondheidsklachten. De 24-jarige wereldkampioene op de 200 meter schoolslag kreeg na de Olympische Spelen van Parijs, waar ze brons veroverde, last van grote vermoeidheid, pijn en zwellingen aan de linkerkant van haar gezicht en later ook uitvalsverschijnselen aan de linkerkant van haar lichaam.

17 uur geleden