Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mercedes productief en snel op laatste testdag in Barcelona

Mercedes productief en snel op laatste testdag in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Voor het Formule 1-team van Mercedes is de laatste testdag in Barcelona productief geweest. De Britse coureurs George Russell (ochtend) en Lewis Hamilton (middag) kwamen samen tot 159 rondjes. Daarmee legde Mercedes meer rondes af dan Max Verstappen woensdag in de Red Bull-auto (147). De Mercedes-coureurs waren zowel in de ochtend als de middag het snelste, al zijn de rondetijden slechts bijzaak tijdens de testdagen.

Hamilton kwam in de afsluitende middagsessie tot 93 ronden, Russell reed er 66 in de ochtend. Ook noteerde Hamilton met 1.19,138 de beste rondetijd, een tiende sneller dan zijn nieuwe teamgenoot. Wereldkampioen Verstappen kwam in een rommelige ochtendsessie met vijf rode vlaggen tot 59 ronden. In de middag reed zijn Mexicaanse teamgenoot bij Red Bull, Sergio Pérez, naar de derde tijd van de dag achter de Mercedessen.

De teams van AlphaTauri, Alpine, Aston Martin en Haas kwamen na de lunchpauze door uiteenlopende problemen helemaal niet meer de baan op. Ook Valtteri Bottas, oud-coureur van Mercedes, zal niet tevreden zijn over de eerste testdagen bij zijn nieuwe team Alfa Romeo. In drie dagen reed de Fin maar 54 ronden.

In Barcelona probeerden de renstallen sinds woensdag hun wagens uit voor het nieuwe seizoen. De Formule 1-auto's zijn deze winter flink veranderd vanwege nieuwe technische richtlijnen. De eerste Grand Prix van het seizoen vindt op 20 maart plaats in Bahrein. Daaraan voorafgaand wordt op het Bahrain International Circuit eerst nog een tweede testsessie van drie dagen gehouden (10 tot en met 12 maart).

Meer uit Sport

WK korfbal 2027 in 12 Nederlandse speelsteden, finale in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.

3 uur geleden
Tennisser Cobolli ten koste van Zverev naar finale München

MÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.

4 uur geleden
Peet helpt korfballers DVO aan eerste landstitel in de zaal

ROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.

4 uur geleden
Turnster Sanne Wevers werkt aan comeback met oog op WK Rotterdam

DUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.

13 uur geleden
Dopingautoriteit onderzoekt tennisster Vondrousova na missen test

LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.

23 uur geleden
Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

1 dag geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

1 dag geleden