Mercedes heeft nog niet de 'magische oplossing' voor trage auto
MELBOURNE (ANP) - Het Formule 1-team van Mercedes introduceert een nieuwe achtervleugel bij de komende Grand Prix van Australië, maar dat is niet de "magische oplossing" voor de problemen die de renstal dit seizoen ervaart. Dat zegt teambaas Toto Wolff van het kampioensteam. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton en nieuwkomer George Russell waren tijdens de eerste twee races niet vooraan te vinden en kwamen flink wat snelheid tekort op Red Bull en Ferrari.
"We zitten in een leerproces en de eerste twee weekenden hebben laten zien dat we nog genoeg te leren hebben," zei Wollf. "Op dit moment voldoen onze circuitprestaties niet aan onze eigen verwachtingen, maar iedereen in het team is gefocust op het begrijpen van de problemen en het vinden van de juiste oplossingen. Er zal geen magische oplossing zijn voor het komende raceweekend, maar we streven ernaar om in de komende races gestaag vooruitgang te boeken, zodat we hopelijk dichter bij de kop van het veld komen."
De GP van Australië is de derde race van het seizoen. De trainingen beginnen vrijdag, de race is zondag. Hamilton startte al acht keer van poleposition op het circuit Albert Park; hij won 'slechts' twee keer: in 2008 en 2015.
Meer uit Sport
HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.
29 minuten geledenST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.
48 minuten geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.
1 uur geledenSYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.
2 uur geledenEGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.
2 uur geledenBRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.
7 uur geledenTALLAHASSEE (ANP/BELGA) - Atlete Agnes Ngetich heeft in het Amerikaanse Tallahassee de gouden medaille veroverd bij het WK veldlopen. De 24-jarige Keniaanse liet Joy Cheptoyek uit Oeganda en de Ethiopische Senayet Getachew achter zich.
21 uur geleden