Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mercedes-aanwinst Russell ziet naast Red Bull nog drie rivalen

Mercedes-aanwinst Russell ziet naast Red Bull nog drie rivalen

BRACKLEY (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell denkt dat Mercedes komend seizoen in de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 niet alleen concurrentie heeft van het Red Bull-team van Max Verstappen, maar van zeker nog drie renstallen. Het Duitse team domineert al jaren de Formule 1 en pakte afgelopen seizoen voor de achtste keer op rij de wereldtitel bij de constructeurs.

"Met de nieuwe regels zullen bijvoorbeeld ook Ferrari en McLaren gaan meedoen. Zij hebben de infrastructuur, het talent en de coureurs in huis om te vechten voor de winst. Ik denk dat vijf teams in staat zijn om komend seizoen iets heel speciaals te doen", aldus de 23-jarige Brit, die promotie heeft gemaakt van Williams naar Mercedes. "De ontwikkeling van de auto wordt de sleutel voor succes in 2022. Het gaat er niet om wie de snelste auto heeft bij de eerste race, maar wie de auto het beste begrijpt en erin slaagt om z'n auto gedurende het jaar te ontwikkelen. Ik denk dat al deze teams tussen de eerste en laatste race van het jaar enorme progressie gaan boeken."

Russell maakte de afgelopen jaren bij het achterhoedeteam Williams zoveel indruk dat Mercedes hem heeft aangetrokken als vervanger van Valtteri Bottas. Russell gaat het rijdersduo van Mercedes vormen met zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton, die afgelopen seizoen na een krankzinnige ontknoping in Abu Dhabi naast de individuele titel greep. Verstappen troefde Hamilton in de laatste ronde af en werd daardoor wereldkampioen. De Brit is nog altijd zo boos over de hele gang van zaken dat hij sinds de race in Abu Dhabi amper meer van zich heeft laten horen. Ook vrijdag, op de 37e verjaardag van Hamilton, bleef het stil op zijn sociale media.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp verliest in drie sets van De Minaur in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de kwartfinale van het ABN AMRO Open uitgeschakeld na een nederlaag in drie sets tegen Alex de Minaur: 3-6 7-6 (4) 7-5. Van de Zandschulp won de eerste set van de Australiër, maar moest toch zijn meerdere erkennen in de nummer 8 van de wereld.

19 minuten geleden
Schaatser Bergsma grijpt op Spelen brons op 10 kilometer

MILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Olympische Spelen in Milaan brons veroverd op de 10 kilometer. De 40-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating met 12.40,48 het goud laten aan Metodej Jilek uit Tsjechië in een tijd van 12.33,43. Vladimir Semirunniy uit Polen veroverde met 12.39,08 het zilver.

30 minuten geleden
Oekraïense skeletonner verliest beroep bij CAS om omstreden helm

MILAAN (ANP/RTR) - De Oekraïense skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj is door het internationale sporttribunaal CAS in het ongelijk gesteld. Daarmee blijft zijn diskwalificatie, die het IOC hem had opgelegd om het dragen van een helm met afbeeldingen van in de oorlog met Rusland overleden Oekraïense sporters, van kracht.

38 minuten geleden
Skeletonster Bos slechts elfde bij eerste run op Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is slecht begonnen aan de Olympische Spelen. De 32-jarige Edese zette in de eerste run in Cortina d'Ampezzo een tijd neer van 57,88 seconden en eindigde daarmee als elfde.

1 uur geleden
Kritische Verstappen krijgt uitnodiging van Formule E

SAKHIR (ANP/RTR) - Max Verstappen heeft een uitnodiging gekregen van de Formule E om een elektrische raceauto te testen. Die kreeg hij naar aanleiding van de kritiek die de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 bij de testdagen in Bahrein leverde op de nieuwe auto's, die voor de helft worden aangedreven door een batterij. De coureur van Red Bull zei het rijden niet leuk te vinden. "Het voelt voor mij niet als Formule 1, maar als Formule E op steroïden."

1 uur geleden
Schilder levert beste wereldjaarprestatie kogelstoten

APELDOORN (ANP) - Jessica Schilder heeft bij indoorwedstrijden in het Omnisport van Apeldoorn de beste prestatie van dit jaar geleverd bij het kogelstoten. De wereldkampioene kwam in haar vierde van zes pogingen tot een afstand van 20,49 meter. Ze passeerde de Canadese Sarah Mitton op de wereldranglijst van dit jaar, die een afstand van 20,22 meter heeft staan.

2 uur geleden
Kok kan niet wachten tot 'haar' 500 meter in Milaan begint

MILAAN (ANP) - Voor Femke Kok mag het alvast zondag 15 februari zijn. Op die dag hoopt de 25-jarige Friezin als eerste Nederlandse de olympische titel op de 500 meter te veroveren in het Milano Speed Skating Stadium. "Ik heb er superveel zin in en ik kan eigenlijk niet wachten. Ik had na die 1000 meter eigenlijk al zoiets van, nou laat maar komen", aldus de schaatsster die op de 1000 meter afgelopen dinsdag met zilver haar eerste olympische medaille veroverde.

2 uur geleden