Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mensen melden zich massaal aan voor overnachting in Efteling

Mensen melden zich massaal aan voor overnachting in Efteling

KAATSHEUVEL (ANP) - Bijna 35.000 mensen hebben zich aangemeld voor de actie om een nachtje te mogen slapen in de Efteling. Dat bevestigt een woordvoerder van het attractiepark na berichtgeving van Omroep Brabant. "We wisten dat er enthousiast werd gereageerd op de actie, maar dat zoveel mensen zich uiteindelijk hebben aangemeld hadden we nooit verwacht." De winactie is een samenwerking tussen de Efteling en Natuurhuisje.nl. Die organisatie plant voor elke aanmelding ergens op de wereld een boom.

Komende zomer slapen drie gezelschappen van twaalf, vier en twee mensen midden in de Efteling. De winnaars, die woensdag persoonlijk bericht krijgen, overnachten op verschillende plekken in het park, waaronder het Sprookjesbos. De Efteling laat weten dat de precieze datum van de overnachting nog niet vaststaat.

De bijna 35.000 bomen die door Natuurhuisje.nl worden geplant, komen over de hele wereld te staan, onder andere in Tanzania, Madagaskar en Burkina Faso.

Meer uit Binnenland

Opbrengst 3FM Serious Request nadert nu al recordhoogte

DEN BOSCH (ANP) - De opbrengst van 3FM Serious Request is met nog een dag te gaan al bijna recordhoog. Na vijf dagen hebben dj's Barend van Deelen, Sophie Hijlkema en Mart Meijer in het Glazen Huis in Den Bosch 12.288.653 euro voor Spieren voor Spieren opgehaald, is dinsdag op NPO 3FM bekendgemaakt.

2 uur geleden
EOD maakte ruim 3400 explosieven onschadelijk, vaak uit oorlog

DEN HAAG (ANP) - De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) heeft dit jaar 3438 explosieven onschadelijk gemaakt, veel meer dan de 2455 van het jaar ervoor. In de meeste gevallen ging het om bommen en granaten uit de Tweede Wereldoorlog die niet ontploft waren.

5 uur geleden
Bestuurster Nunspeet was niet onder invloed van drugs of alcohol

NUNSPEET (ANP) - De 56-jarige bestuurster die maandagavond met haar auto inreed op een groep mensen in Nunspeet, was niet onder invloed van drugs of alcohol. Dat meldt de politie dinsdagmiddag.

6 uur geleden
In 2025 beklommen 100.000 mensen de Domtoren en dat is een record

UTRECHT (ANP) - De Domtoren in Utrecht heeft afgelopen zondag de 100.000e bezoeker van dit jaar verwelkomd en daarmee is het record uit 2017 verbroken: in dat jaar beklommen 92.000 mensen de toren. Dat meldt Utrecht Marketing, die de Domtoren exploiteert.

7 uur geleden
Nederland krijgt geen nieuwe uitzondering op Europese mestregels

DEN HAAG (ANP) - Nederlandse boeren hoeven niet te rekenen op een nieuwe uitzondering op de Europese mestregels. Demissionair landbouwminister Femke Wiersma had daartoe een verzoek ingediend bij Eurocommissaris Jessika Roswall (Milieu), maar dat is afgewezen. Dat meldt de BBB-bewindsvrouw aan de Tweede Kamer. "Ik vind dit besluit van de Europese Commissie zeer teleurstellend", schrijft zij.

7 uur geleden
Vernielingen bij Britse ambassade Den Haag om Gaza

DEN HAAG (ANP) - Zowel op maandag als op dinsdag zijn er vernielingen geweest bij de Britse ambassade in Den Haag, meldt de politie. Maandag rond 06.00 uur is een steen door een ruit aan de Lange Voorhout gegooid en is graffiti op het gebouw gespoten. Daarvoor is een 38-jarige man uit Den Haag aangehouden. Dinsdag zijn de deur en gevel met rode vloeistof beklad.

9 uur geleden
Winteropvang voor daklozen in grote steden open vanwege kou

DEN HAAG (ANP) - De vier grote steden hebben sinds maandagavond extra opvangplekken voor dak- en thuislozen geopend, omdat de temperatuur de komende dagen flink daalt. In de nachten gaat het vriezen en overdag ligt de gevoelstemperatuur rond het vriespunt.

9 uur geleden