Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mensen melden zich massaal aan voor overnachting in Efteling

Mensen melden zich massaal aan voor overnachting in Efteling

KAATSHEUVEL (ANP) - Bijna 35.000 mensen hebben zich aangemeld voor de actie om een nachtje te mogen slapen in de Efteling. Dat bevestigt een woordvoerder van het attractiepark na berichtgeving van Omroep Brabant. "We wisten dat er enthousiast werd gereageerd op de actie, maar dat zoveel mensen zich uiteindelijk hebben aangemeld hadden we nooit verwacht." De winactie is een samenwerking tussen de Efteling en Natuurhuisje.nl. Die organisatie plant voor elke aanmelding ergens op de wereld een boom.

Komende zomer slapen drie gezelschappen van twaalf, vier en twee mensen midden in de Efteling. De winnaars, die woensdag persoonlijk bericht krijgen, overnachten op verschillende plekken in het park, waaronder het Sprookjesbos. De Efteling laat weten dat de precieze datum van de overnachting nog niet vaststaat.

De bijna 35.000 bomen die door Natuurhuisje.nl worden geplant, komen over de hele wereld te staan, onder andere in Tanzania, Madagaskar en Burkina Faso.

Meer uit Binnenland

OM in hoger beroep in zaak moord Haagse garagehouder in 1992

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep tegen de uitspraak in een zaak over de moord op een Haagse garagehouder in 1992. Verdachte Ruben B. (71) werd eind maart vrijgesproken. De rechtbank zag ondanks "sterke aanwijzingen" voor zijn betrokkenheid te weinig bewijs voor een veroordeling.

1 uur geleden
Vrouw (50) opgepakt in zaak rond Drentse kofferbakmoord

KLAZIENAVEEN (ANP) - De politie heeft dinsdag een 50-jarige vrouw uit Emmen aangehouden in een onderzoek naar de dood van Ralf Meinema uit Klazienaveen. Dat meldt de politie. Meinema werd in maart 2017 dood in de kofferbak van zijn auto gevonden met hersenletsel.

1 uur geleden
Inspectie: maar kwart festivals gebruikt herbruikbare bekers

DEN HAAG (ANP) - Ondanks een verbod op plastic wegwerpbekers en verpakkingen gebruikt minder dan een kwart van de festivals herbruikbaar materiaal. Dat concludeert de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) na onderzoek. De ILT noemt de resultaten "teleurstellend".

4 uur geleden
Opnieuw heel het weekend te druk in aanmeldcentrum Ter Apel

TER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum voor asielzoekers in Ter Apel sliepen in de nacht van maandag op dinsdag 2211 asielzoekers. Dat is ruim meer dan het maximumaantal van 2000.

4 uur geleden
Dode bij crash met sportvliegtuigje in Zeeland

RITTHEM (ANP) - Bij de crash van een sportvliegtuig in Zeeland is één persoon om het leven gekomen. Dat meldt de veiligheidsregio. Het vliegtuig stortte neer tussen het dorp Ritthem en Middelburg.

5 uur geleden
Sportvliegtuigje neergestort naast A58 bij Zeeuws Ritthem

RITTHEM (ANP) - Bij het Zeeuwse dorp Ritthem is dinsdagmorgen een sportvliegtuig neergestort. Dat meldt de veiligheidsregio. Het vliegtuigje zou naast de snelweg A58 zijn gecrasht.

6 uur geleden
SP wil af van eigen risico voor medische hulp na seksueel geweld

DEN HAAG (ANP) - De SP wil dat mensen geen eigen risico meer moeten betalen voor medische hulp na seksueel geweld. Volgens Tweede Kamerlid Sarah Dobbe mogen kosten geen belemmering zijn om medische hulp te zoeken na een verkrachting.

12 uur geleden