Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Menselijke ketting' Schalke-fans tegen 'afbraak' club

'Menselijke ketting' Schalke-fans tegen 'afbraak' club

GELSENKIRCHEN (ANP) - Fans van de Duitse voetbalclub Schalke 04 hebben voor komende zaterdag een demonstratie aangekondigd tegen de leiding van hun club. Ze zullen een 'menselijke ketting' vormen rond het trainingscomplex op Berger Feld en het stadion de Veltins-Arena. De fans doen dat om 15.30 uur, als hun club de laatste Bundesligawedstrijd van dit seizoen speelt uit bij Freiburg.

Meerdere supportersverenigingen doen mee aan het protest onder het motto: 'Schalke is geen slachthuis. Tegen de afbraak van onze vereniging!'. De fans richten zich daarmee direct tegen clubvoorzitter en vleeshandelaar Clemens Tönnies. De miljardair staat momenteel onder zware druk in Duitsland omdat in een van zijn slachterijen meer dan 1500 werknemers zijn besmet met het coronavirus.

De Schalke-fans zijn vooral boos over personeelsmaatregelen die de club heeft genomen in de coronacrisis en niet zozeer om de sportieve wanpresaties van het voetbalteam in de Bundesliga. De supporters waren ook niet te spreken over de afhandeling van de terugbetaling van tickets. Ze moesten op een formulier aangeven waarom ze het geld terug wilden.

Meer uit Voetbal

PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

4 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

4 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

4 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

6 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

7 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

10 uur geleden
PSG-aanvaller Doué wint prijs voor grootste voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.

11 uur geleden