Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Megaroof in Los Angeles: mogelijk 30 miljoen aan cash buitgemaakt

Megaroof in Los Angeles: mogelijk 30 miljoen aan cash buitgemaakt

LOS ANGELES (ANP) - Dieven hebben in Los Angeles ongemerkt een geldopslag geplunderd. De buit bedraagt mogelijk 30 miljoen dollar (27 miljoen euro), schrijft The Los Angeles Times. Het gaat om een van de grootste diefstallen van contant geld in de geschiedenis van de miljoenenstad, zeggen bronnen tegen de krant.

De daders kregen toegang tot een complex waar geld van bedrijven wordt opgeslagen. Het is nog onduidelijk hoe de criminelen dat precies voor elkaar kregen. Ze kwamen volgens ingewijden via het dak binnen, maar het is nog niet bekend hoe ze de alarmsystemen wisten te omzeilen.

De autoriteiten hebben nog niet bekendgemaakt welk bedrijf het doelwit was, alleen dat het gaat om een pand in de wijk Sylmar. Er wisten naar verluidt maar weinig mensen van de enorme geldbedragen die daar lagen opgeslagen.

Het vermoeden bestaat dat een ervaren team van inbrekers verantwoordelijk is voor de inbraak. Die is afgelopen zondag uitgevoerd, maar zou pas een dag later aan het licht zijn gekomen.

Meer uit Buitenland

President Cuba: gedrag VS is intimiderend en arrogant

HAVANA (ANP) - Volgens de Cubaanse president Miguel Díaz-Canel getuigen de nieuwe opgelegde Amerikaanse sancties "van morele armoede en van minachting voor het gevoel en het gezond verstand van de Amerikanen en de hele internationale gemeenschap". Dat schrijft de Cubaanse president op X.

2 uur geleden
Doden in Libanon door Israëlische luchtaanvallen

BEIROET (ANP) - Bij Israëlische luchtaanvallen op Zuid-Libanon zijn vrijdag zeker dertien doden gevallen. Dat meldt het Libanese ministerie van Volksgezondheid.

2 uur geleden
Miljardendeal VS en Qatar over raketafweersystemen

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan voor meer dan 4 miljard dollar Patriot-raketafweersystemen aan Qatar verkopen. Dat heeft het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken vrijdag bekendgemaakt.

3 uur geleden
Brief Trump aan Congres: vijandelijkheden met Iran zijn beëindigd

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag in een brief aan de leiders van het Amerikaanse Congres geschreven dat de vijandelijkheden met Iran zijn "beëindigd".

3 uur geleden
VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken

WASHINGTON (ANP) - De VS gaan 5000 militairen uit Duitsland terugtrekken. Dat heeft het Pentagon vrijdag bekendgemaakt.

3 uur geleden
Axios: blokkade VS kost Iran al bijna vijf miljard dollar

WASHINGTON (ANP) - Door de Amerikaanse marineblokkade van Iran is dat land bijna vijf miljard dollar aan olie-inkomsten misgelopen. Dat meldt nieuwssite Axios op basis van informatie van het Amerikaanse ministerie van Defensie.

3 uur geleden
Trump verhoogt druk op Cuba met nieuwe sancties

WASHINGTON (ANP/DPA/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump legt Cuba nieuwe sancties op. Hij verhoogt daarmee de druk op het communistisch bestuurde eiland, nadat hij eerder dit jaar de leider van Cuba's bondgenoot Venezuela had afgezet.

9 uur geleden