Meetrainen bij FC Utrecht resulteert voor Labyad in contract
UTRECHT (ANP) - Zakaria Labyad heeft een contract tot de zomer van 2024 ondertekend bij FC Utrecht, met een optie op nog een jaar. De 29-jarige Marokkaanse international keert zo terug bij de club waarvoor hij eerder al anderhalf jaar voetbalde. Labyad trainde de afgelopen weken mee bij Utrecht en dat heeft nu geresulteerd in een dienstverband.
De geboren Utrechter stond ook in de belangstelling van buitenlandse clubs, maar kiest voor een terugkeer in De Galgenwaard. "Zakaria wilde graag terug, wij wilden hem graag toevoegen aan onze selectie, dus daar waren we snel over uit", zegt technisch directeur Jordy Zuidam.
De aanvallende middenvelder brak door bij PSV. Labyad speelde ook voor Sporting Portugal, Vitesse, Fulham en Ajax, dat hem in de zomer van 2018 overnam van FC Utrecht. De Marokkaan werd met Ajax drie keer kampioen, hoewel zijn inbreng vrij beperkt was. Labyad liep begin vorig jaar een zware knieblessure op. Op dat moment was al bekend dat Ajax zijn aflopende contract niet zou verlengen.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink is over het algemeen tevreden met het spel van zijn sterk gewijzigde formatie in het gewonnen oefenduel met Portugal (1-2). Onder anderen Romée Leuchter en Ella Peddemors, die voor het eerst in de basis stond bij de voetbalsters van Oranje, maakten een goede indruk op hem.
1 uur geledenKAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).
2 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
8 uur geleden