Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Meet and greet' met Verstappen wordt moeilijk op Zandvoort

'Meet and greet' met Verstappen wordt moeilijk op Zandvoort

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft de Formule 1 na 35 jaar weer teruggebracht naar Zandvoort, maar de populaire coureur zal tijdens de Dutch Grand Prix op 1, 2 en 3 mei met opzet in de luwte worden gehouden. De coureur van Red Bull moet zich concentreren op zijn werk en dat zullen de naar verwachting 300.000 bezoekers merken.

"Zandvoort heeft een uitstekende promotor die alles fantastisch regelt. Het is een uitvloeisel van wat Max heeft teweeggebracht. Toch zullen we hem het raceweekend in Zandvoort moeten ontzien", zegt zijn manager Raymond Vermeulen. "Hij heeft een druk programma en zal zich moeten focussen op het racen."

Het zal dus minder open zijn dan op de populaire Jumbo Racedagen van de afgelopen jaren, waarop de fans met duizenden naar het circuit in de duinen kwamen om Verstappen van dichtbij te bewonderen en met hem op de foto te gaan. "Dat waren intensieve dagen, maar dat zal in mei anders zijn. We gaan op de vrijdag, die Jumbo heeft omarmd, wel proberen dat Max even aandacht heeft voor de fans, maar een persoonlijke 'meet and greet' wordt heel lastig."

Gedaanteverwisseling

Inmiddels heeft Circuit Zandvoort een nieuwe 'mijlpaal' bereikt in de voorbereiding op de terugkeer van de Formule 1. De asfaltering van de racebaan is gereed. "Het was nog even spannend met die stormachtige dagen, maar we hebben het werk voort kunnen zetten. Nu nog een paar dagen uitharden en dan is het vernieuwde circuit rijklaar", aldus directeur Robert van Overdijk.

De racebaan in de Zandvoortse duinen heeft een forse gedaantewisseling ondergaan. Er zijn twee zogeheten kombochten aangelegd, uniek voor de Formule 1. "Ik denk dat we begin maart een moment uitzoeken voor de eerste ronde. Daar willen we wel iets speciaals van maken." Manager Vermeulen wilde niet ingaan op de vraag of Verstappen de racebaan zal inwijden. "Max is nu in Barcelona om te testen. Daar ligt nu alle aandacht.’’

Verstappen was woensdag op de eerste officiële testdag van de Formule 1 op het circuit van Barcelona niet de snelste, maar hij reed wel 168 ronden, de meeste van allemaal. Na die totale afstand van 782 kilometer was hij uitgesproken positief. "De auto is beter en sneller. De betrouwbaarheid lijkt zelfs nog weer groter. Ik denk dat deze auto sterker is dan die van vorig jaar, maar dat moet ook. Ik wil voor de titel gaan."

Meer uit Sport

Nuis is meer dan tevreden met 'hoogst haalbare' bronzen medaille

MILAAN (ANP) - Voor Kjeld Nuis voelt het brons op de 1500 meter bij de Spelen van Milaan alsof hij goud heeft gewonnen. De 36-jarige schaatser pakte na zijn olympische titels van Pyeongchang en Beijing voor de derde Spelen op rij een medaille op de schaatsmijl. "Het meest realistische vandaag was brons en als ik dat dan haal, heb ik het hoogste haalbare gepresteerd. Dan moet je supertrots zijn."

22 minuten geleden
Oranje-schaatsers op Spelen voor het eerst sinds 1994 zonder goud

MILAAN (ANP) - De Oranje-schaatsers hebben bij de Winterspelen in Milaan voor het eerst geen gouden medaille gewonnen op de vijf individuele afstanden. In 1994 kwam het voor het laatst voor dat Nederland niet wist te winnen op de 500, 1000, 1500, 5000 en 10.000 meter.

36 minuten geleden
Wennemars spreekt na vierde plaats op 1500 meter van 'klotefilm'

MILAAN (ANP) - Joep Wennemars sprak na afloop van de 1500 meter op de Olympische Spelen van een "klotefilm". De 23-jarige schaatser eindigde in het Milano Speed Skating Stadium als vierde. Eerder greep hij op de 1000 meter ook net naast een medaille, toen de Chinees Lian Ziwen hem hinderde op de kruising.

58 minuten geleden
Emotionele Nuis heeft gedroomd van podiumplek op 1500 meter

MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis heeft gedroomd van een podiumplek op de 1500 meter. Dat zei hij na zijn bronzen race in een emotioneel interview met de NOS. "Het voelde alsof ik gewonnen had", zei Nuis. "Vanaf meter één verliep het precies zoals ik wilde."

59 minuten geleden
Schaatstrainer Orie sluit Spelen in Milaan af zonder medaille

MILAAN (ANP) - De Olympische Spelen zijn op een grote teleurstelling uitgedraaid voor Team Essent. De ploeg van coach Jac Orie behaalde in Milaan geen enkele medaille bij het langebaanschaatsen. Daarmee kwam een einde aan een lange reeks successen van Orie op de Spelen.

1 uur geleden
Nuis grijpt bij Spelen brons op 1500 meter, goud voor Ning

MILAAN (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis heeft bij de Spelen van Milaan brons veroverd op de 1500 meter. De 36-jarige titelverdediger moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.42,82 de titel laten aan de Chinees Ning Zhongyan. Die won in een olympisch record van 1.41,98 en troefde daarmee topfavoriet Jordan Stolz af. De Amerikaan werd tweede in 1.42,75. Joep Wennemars eindigde met 1.43,05 als vierde.

1 uur geleden
Saka verbindt zijn toekomst met nieuw contract aan Arsenal

LONDEN (ANP) - Bukayo Saka (24) heeft zijn contract bij Arsenal verlengd. De club uit Londen spreekt van een contract voor de "lange termijn", zonder een contractduur te noemen. Volgens Britse media heeft de Engelse aanvaller bijgetekend tot 2031.

3 uur geleden